Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Parking długoterminowy na lotnisku w Jasionce już dostępny dla podróżnych

Dodano: /

Port Lotniczy Rzeszów - Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o. o.
Port Lotniczy Rzeszów - Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o. o.

RZEZÓW/JASIONKA. Na podrzeszowskim lotnisku dobiegła końca modernizacja długoterminowego parkingu zlokalizowanego tuż przy terminalu pasażerskim. Parking, który oferuje 278 miejsc postojowych został utwardzony nawierzchnią asfaltową i zaprojektowany także dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja, została w całości sfinansowana ze środków własnych spółki lotniskowej. Dzięki niej dla podróżnych dostępnych jest aż 1296 miejsc parkingowych o wysokim standardzie z możliwością rezerwacji miejsc online na stronie lotniska www.rzeszowairport.pl. W najbliższej przyszłości lotnisko planuje także wprowadzenie nowych rozwiązań, które podniosą komfort korzystania z kompleksu parkingowego.

- Zapraszamy wszystkich podróżnych do korzystania z nowych miejsc postojowych na parkingu P2, które dzięki dogodnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie terminala stanowią idealne miejsce do pozostawienia pojazdu na czas podróży. Do dyspozycji naszych pasażerów są także parking długoterminowym P3 dla 458 samochodów oraz 560 miejsc na parkingu krótkoterminowym P1 - zachęcają przedstawiciele biura prasowego Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o.

Więcej informacji na temat nowego parkingu oraz jego zasad korzystania można znaleźć na stronie internetowej lotniska www.rzeszowairport.pl

Mapka kompleksu parkingowego na lotnisku w Jasionce / Materiały prasowe

Reklama



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa droga połączy al. Rejtana z ul. Kustronia. Podpisano umowę z projektantem

RZESZÓW. W poniedziałek w rzeszowskim ratuszu podpisano umowę na budowę nowej drogi, która połączy al. Rejtana z ul. Kustronia.

Rzeszów

Wielkie wydarzenie żużlowe w Rzeszowie: Polska vs Reszta Świata. Rusza sprzedaż biletów

RZESZÓW. 7 czerwca 2025 r. na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, żużlowa reprezentacja Polski stanie do walki z resztą świata. Dziś o godz. 16:00 rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Rzeszów

Wiemy, kto dostarczy autobusy wodorowe dla Rzeszowa

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na dostawę 20 autobusów wodorowych, które zasilą tabor rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Wartość tych nowoczesnych pojazdów wynosi blisko 82,5 mln zł. Większość tej kwoty to dofinansowanie z KPO.

Rzeszów

Naukowcy z UR stworzyli innowacyjne żelki prozdrowotne

RZESZÓW. Naukowcy z Wydziału Technologiczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego uzyskali patent na innowacyjny produkt w postaci żelek o właściwościach prozdrowotnych.

Rzeszów

Ruszyły loty z Rzeszowa do Maroka

RZESZÓW/JASIONKA. W piątek spod rzeszowskiego lotniska, z kompletem pasażerów, wystartował pierwszy samolot do popularnego kurortu w południowym Maroku, Agadiru.

Rzeszów

Rzeszów z coraz większą ofertą nowych mieszkań. Które inwestycje najbardziej zainteresowały kupujących?

RZESZÓW. Mimo rosnących cen mieszkań w Rzeszowie i wyzwań związanych z kredytami, dziś to kupujący jest na wygranej pozycji – oferta nowych lokali dostępnych w sprzedaży w ciągu ostatniego roku wzrosła o...

Rzeszów

10 maja rusza sezon fontanny multimedialnej. Znamy harmonogram pokazów specjalnych

RZESZÓW. 10 maja 2025 r. odbędzie się inauguracja nowego sezonu rzeszowskiej fontanny multimedialnej. Zaprezentowany zostanie wtedy najnowszy pokaz, przygotowany w ubiegłym roku z okazji 670-lecia Rzeszowa.

Reklama