Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Parking przy hali Podpromie wyłączony z użytkowania

Dodano: /

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Przez dwa tygodnie zmotoryzowani nie będą mogli korzystać z parkingu przy hali Podpromie. Zamknięcie obiektu związane jest z rozpoczętymi przygotowaniami do budowy wielkiej sceny, na której odbędzie się tegoroczny Koncert Główny ESK.

Wschód Kultury / Europejski Stadion Kultury 2025 odbędzie się w dniach 27 - 29 czerwca br. Tegoroczna edycja będzie miała charakter wyjątkowy. Koncert Główny, który zaplanowano na 27 czerwca 2025 r., będzie jednocześnie jednym z pięciu finałowych koncertów Programu kulturalnego polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Po raz kolejny na jednej scenie spotkają się artyści z całej Europy i krajów Partnerstwa Wschodniego. Wśród nich m.in. Zalia, Wiktor Dyduła, Lanberry, Kazka czy Yegor Zabelov – twórcy, którzy połączą siły w niepowtarzalnych duetach i kolektywach.

W poprzednich latach Koncert Główny odbywał się w Parku Sybiraków. W tym roku organizatorzy postanowili przenieść wydarzenie bliżej centrum miasta, a konkretnie w okolice hali Podpromie.

Do 2 lipca zamknięty parking Podpromie

„W związku z przygotowaniami do Koncertu Głównego Europejskiego Stadionu Kultury – jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych na Podkarpaciu – oraz koniecznością montażu dużej sceny koncertowej, parking przy Hali Podpromie będzie wyłączony z użytkowania do 2 lipca” – przekazał Patrycja Pastuszka z Estrady Rzeszowskiej.

Parkingi zastępcze:

Reklama

1) Parking na targowisku przy ul. Dworaka w Rzeszowie
podłoże asfaltowe
ogólnodostępny od poniedziałku do piątku od 6.00 do godz. 18.00
w soboty i niedziele nieczynny (wykorzystywany na handel)

Lokalizacja:

2) Parking przy ul. Dołowej w Rzeszowie dzierżawiony od Spółdzielni Nowe Miasto
ogólnodostępny 7 dni w tygodniu 24h na dobę
podłoże – utwardzona spiekami/żużlem ziemia

Lokalizacja:

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Władze miasta ponownie o poszerzeniu granic Rzeszowa

RZESZÓW. Chcą przyłączyć Racławówkę Doły, Pogwizdów Nowy oraz Malawę.

Rzeszów

Znamy listę firm, które dostarczą śmieci do spalarni. Obok Rzeszowa i Strzyżowa… Warszawa

RZESZÓW. PGE Energia Ciepła wyłoniła 10 firm, które będą dostarczać odpady do spalarni w Rzeszowie.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów zwycięska po 10. kolejce PlusLigi

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów pokonali we własnej hali Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 w meczu 10. kolejki PlusLigi.

Rzeszów

Maraton Innowacji w PCI. Będą eksperymenty na pokładzie nanosatelitów

RZESZÓW. Już 17 grudnia br. w Podkarpackim Centrum Innowacji zaplanowano Maraton Innowacji.

Rzeszów

Zobacz, jak będzie wyglądał tunel pod rondem Pobitno [WIZUALIZACJA]

RZESZÓW. Ratusz za projekt tunelu zapłaci 1,4 mln zł. 

Rzeszów

Truskawiec dołącza do grona miast partnerskich Rzeszowa

RZESZÓW. Ukraińskie miasto Truskawiec zostało nowym miastem partnerskim stolicy innowacji. Umowę podpisano na Ukrainie. 

Rzeszów

Bilety papierowe na autobus miejski w Rzeszowie odejdą do lamusa?

RZESZÓW. Pierwsze autobusy z nowoczesnymi kasownikami wyjadą już w styczniu 2020 roku.

Reklama