Rzeszów - Sobota, 28.06.2025
Reklama

Pies wbiegł pod koła samochodu, kierująca dachowała

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

51-letnia kobieta kierująca mitsubishi, chcąc unikną zderzenie z psem, zaczęła gwałtownie hamować i straciła panowanie nad pojazdem. Auto dachowała kobieta trafiła do szpitala. Policjanci ustalają właściciela psa. Grozi mu kara grzywny.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 7:00 w miejscowości Piątkowa w powiecie rzeszowskim. Na miejsce skierowano policjantów z Dynowa. Z ich ustaleń wynika, że pod nadjeżdżający samochód wbiegł pies. Autem kierowała 51-letnia kobieta, która w wyniku gwałtownego hamowania straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do rowu i dachowała.

51-latka trafiła do szpitala. Na szczęście jej obrażenia nie są poważne.

Mundurowi ustalają świadków zdarzenia oraz właściciela psa. Za niewywiązanie się z obowiązku odpowiedniego zabezpieczenia zwierzęcia kodeks karny przewiduje karę grzywny w wysokości do tysiąca złotych.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego i przebudowa dworca kolejowego

RZESZÓW. Prace realizowane są zarówno przy parkingu podziemnym, jak również w budynku dworca.

Rzeszów

Sukces rakiety zbudowanej przez studentów z Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Na ponad 600 metrów wzbiła się rakieta skonstruowana przez studentów z Koła Naukowego Kosmonautyki PRz. Debiutancki lot odbył się podczas Festiwalu Meteora 2022.

Rzeszów

W przychodni przy ul. Czackiego zerwała się winda. Ranne dwie osoby

RZESZÓW. Wczoraj w budynku Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nr 1 przy ul. Czackiego (boczna ul. Hetmańskiej) doszło do zerwania windy, w której znajdowało się dwóch mężczyzn. Obaj zostali ranni.  

Rzeszów

Strzały i wybuchy w Urzędzie Marszałkowskim

RZESZÓW. Na szczęście były to tylko ćwiczenia pod kryptonimem „Wrzesień 2022”.

Rzeszów

#RzeszowToMy - miasto uruchomiło specjalną aplikację dla mieszkańców

RZESZÓW. Aplikacja ma poprawić kontakt mieszkańców z urzędnikami i włączyć ich do zarządzania miastem.

Rzeszów

Na osiedlu Miłocin powstaje nowa droga

RZESZÓW. Trwa budowa ul. Parkowej na osiedlu Miłocin. Dobiegają końca roboty związane z budową kanalizacji deszczowej, trwają prace m.in. przy przygotowaniu konstrukcji drogi. Koszt tego zadania to ponad 5,2 mln zł.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023. Głosowanie rozpoczęte

RZESZÓW. 5 września rozpoczęło się głosowanie na zadania zgłoszone do realizacji w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Do głosowania dopuszczonych zostało 107 projektów.

Rzeszów

Otwarto nową szkołę i przedszkole w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie najnowocześniejszej szkoły w Rzeszowie. Powstała przy ulicy Kwiatkowskiego i będzie kształcić uczniów przedszkola oraz podstawówki.

Reklama