Rzeszów - Poniedziałek, 09.02.2026
Reklama

Piesi potrąceni na pasach. Wszyscy trafili do szpitala

Dodano: 31.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci interweniowali wczoraj w trzech zdarzeniach, w których poszkodowani zostali piesi. Potrącenia miały miejsce na ul. Warszawskiej, ul. Leszka Czarnego oraz na ul. Lwowskiej. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce po godz. 8:00 na ul. Warszawskiej. Kierująca audi potrąciła przechodzącego przez jezdnię 11-latka, który z obrażeniami trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci 21-letnia kierująca omijała samochody, które zatrzymały się na prawym pasie ruchu, aby udzielić pierwszeństwa pieszym. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Do kolejnego wypadku doszło na ul. Leszka Czarnego około godz. 15:00. Tam kierujący fordem potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 18-latkę. Kobieta trafiła do szpitala   

Do podobnego zdarzenia doszło wieczorem, około godz. 19 na ul. Lwowskiej. Tam kierujący nissanem, 43-letni mieszkaniec Rzeszowa, zjeżdżając z ronda Pobitno w kierunku Łańcuta, potrącił na przejściu dla pieszych 19-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Rzeszowa z obrażeniami, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Ich szczegółowe okoliczności wyjaśnią policjanci z referatu ds wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowy. 

 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miał 3,5 promila alkoholu. Wsiadł do samochodu po to by pojechać do sklepu po alkohol

RZESZÓW. Mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i PWSTE w Jarosławiu rozpoczynają współpracę

RZESZÓW. W uroczystości wziął udział minister Jarosław Gowin, który odwiedził w czwartek Politechnikę Rzeszowską.

Rzeszów

Pod Urzędem Wojewódzkim odbył się protest „Solidarności”

RZESZÓW. NSZZ "Solidarność" postuluje m.in. o podwyżki w sferze finansów publicznych. 

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska upamiętniła muralem pierwszego rektora uczelni

RZESZÓW. Mural przedstawiający rektora pierwszej rzeszowskiej uczelni namalowano w budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

Rzeszów

Ruszył przetarg na rozbudowę Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie

RZESZÓW. Do nowego budynku trafią pacjenci z Kliniki Gruźlicy i Chorób Płuc.

Rzeszów

Kierowco! W niedzielę 12. PKO Półmaraton Rzeszowski, sprawdź utrudnienia

RZESZÓW. Niektóre ulice będa zamknięte lub częściowo wyłączone z ruchu. Pierwsze utrudnienia mogą pojawic się już o godz. 03.30.

Rzeszów

Ratusz rozbuduje strefę płatnego parkowania. Będzie 338 nowych kamer i aplikacja mobilna

RZESZÓW. Nowości mają zostać wprowadzone do 16 listopada 2020 roku. 

Reklama