Rzeszów - Czwartek, 19.02.2026
Reklama

Pijany 40-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Był poszukiwany listem gończym

Dodano: 22.12.2021 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Podczas kontroli drogowej zatrzymany został 40-letni kierowca jeepa. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, że mężczyzna był poszukiwany za podobne przestępstwa.

W poniedziałek około pierwszej w nocy rzeszowska drogówka interweniowała w sprawie podejrzenia o kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Policjanci zlokalizowali jeepa na ul. Wincentego Pola i zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że kierowca, 40-letni mieszkaniec Rzeszowa jest pijany – badanie wykazało ponad trzy promile alkoholu.

Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie nakazu sądu w Biłgoraju w sprawie o kierowanie pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości. Policja poszukiwała go również w celu ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary. W związku z tym, a także orzeczonym aresztem tymczasowym Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał za nim list gończy.

Funkcjonariusze zatrzymali 40-latka w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został przewieziony do rzeszowskiego zakładu karnego.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Truskawiec dołącza do grona miast partnerskich Rzeszowa

RZESZÓW. Ukraińskie miasto Truskawiec zostało nowym miastem partnerskim stolicy innowacji. Umowę podpisano na Ukrainie. 

Rzeszów

Bilety papierowe na autobus miejski w Rzeszowie odejdą do lamusa?

RZESZÓW. Pierwsze autobusy z nowoczesnymi kasownikami wyjadą już w styczniu 2020 roku.

Rzeszów

Cenne zwycięstwo na wyjeździe Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. MVP spotkania został Kawika Shoji.

Rzeszów

Sprzęt do ratownictwa wodnego i ekwipunek dla ratowników górskich w rękach ukraińskich służb

RZESZÓW. Zacieśnia się współpraca pomiędzy polskimi i ukraińskimi służbami ratunkowymi. 

Rzeszów

Kładki rowerowe przy moście Lwowskim, Karpackim i Narutowicza. Czy uda się znaleźć wykonawcę?

RZESZÓW. W Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta inwestycja pn. „Poprawa infrastruktury rowerowej – budowa ścieżek rowerowych na obiektach mostowych” została wyceniony na 7 mln zł z okresem realizacji do 2021 roku.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie 47-latka. Sprawą zajmują się rzeszowscy policjanci

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia 47-letniego mężczyzny przez kierującego bmw. 

Rzeszów

18 grudnia wystartuje w Rzeszowie wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. Znamy oficjalną datę rozpoczęcia funkcjonowania wypożyczalni samochodów elektrycznych w usłudze typu car-sharing w stolicy innowacji.

Rzeszów

Ryk silników i zapach metanolu powróci na Hetmańską 69

RZESZÓW.  Żużel w Rzeszowie powoli wstaje z kolan. 

Reklama