Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

Pijany kierowca z Rzeszowa uszkodził osiem samochodów

Dodano: 25.01.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Osiem samochodów uszkodził kierujący fordem na ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Pijanego kierowcę zauważył i zatrzymał, będący po służbie, komendant z komisariatu na Baranówce. 66-letni mężczyzna noc spędził w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj usłyszy zarzuty.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21, w Rzeszowie na ul. Spiechowicza. Całe zajście widział z okna mieszkania komendant komisariatu na Baranówce. Jego uwagę zwrócił hałas dobiegający z osiedlowej ulicy. Zauważył, jak kierujący fordem, podczas cofania, najpierw uderzył w jeden zaparkowany przed blokiem samochód, a następnie w kolejny. Dodatkowo kiedy odjeżdżał uszkodził jeszcze jedno auto.

Komendant wybiegł z mieszkania i podbiegł za odjeżdżającym fordem. Ponieważ kierujący fordem nie jechał szybko, dogonił go i wyciągnął kluczyki ze stacyjki. Z samochodu wyciągnął również pijanego kierowcę i powiadomił dyżurnego jednostki. Na miejsce przyjechały patrole z komisariatu na Baranówce i z ruchu drogowego.
Reklama
Kierowcą forda okazał się 66-letni mieszkaniec Rzeszowa. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Policjanci ustalili, że mieszkaniec Rzeszowa uszkodził łącznie osiem zaparkowanych samochodów - suzuki, audi, peugeota, opla, forda, kie, mitsubishi i volkswagena.

Okazało się również, że mężczyzna trzy dni temu stracił uprawnienia do kierowania za jazdę w stanie nietrzeźwości. Teraz 66-latek odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz za dwa wykroczenia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano porozumienie obejmujące m.in. budowę mostu łączącego Rzeszów z Boguchwałą

RZESZÓW. Miasto Rzeszów, gmina Lubenia, Boguchwała oraz starostwo powiatowe podpisało porozumienie w sprawie ok. 100 mln inwestycji. 

Rzeszów

Za nami I Kobiecy Kongres w Jasionce. Hasłem wydarzenia: „Baby są jakieś inne” [FOTO]

RZESZÓW. Ponad 300 kobiet w sobotę przyjechało do Jasionki do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena.

Rzeszów

Turyści coraz częściej odwiedzają Podkarpacie. Nie inaczej jest w Rzeszowie

RZESZÓW, PODKARPACIE. Od stycznia do września 2019 roku z 652 turystycznych obiektów noclegowych na Podkarpaciu skorzystało 1012,4 tys. turystów, w tym 111,6 tys. z zagranicy.

Rzeszów

Świąteczna choinka zdobi rzeszowski Rynek. Rozpoczęto montaż iluminacji

RZESZÓW. W tym roku na iluminacje świąteczne miasto przeznaczyło prawie 1,3 mln zł.

Rzeszów

Do końca tego roku w Rzeszowie pojawi się wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. „Taka usługa w mieście Rzeszów może obejmować 100-200 samochodów” – wyjaśnia szef 4Mobility.

Rzeszów

Władze miasta kontynuują „walkę” z PGE Energia Ciepła. Szykuje się wizyta w Warszawie

RZESZÓW. Dzisiaj o godz. 12.00 zaplanowano spotkanie w Warszawie pomiędzy prezydentem Rzeszowa a Wojciechem Dąbrowskim,

Rzeszów

Z terenu Olszynek zniknie bar i park linowy. Mieszkańcy skarżyli się na hałas

RZESZÓW. Władze miasta reagują na skargi mieszkańców ul. Szopena i likwidują jeden z barów na Olszynkach.

Rzeszów

Pobili i okradli mężczyznę na przystanku autobusowym dla 180 zł

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. 

Reklama