Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Piknik charytatywny dla schroniska „Kundelek”. Akcja odbędzie się na rzeszowskich Bulwarach

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Będą promować adopcję czworonogów, zbierać zabawki i karmę, która trafi wprost do schroniska „Kundelek”.

W Rzeszowskim schronisku przebywa wiele psów i kotów które czekają na adopcje, niestety mnóstwo osób woli kupić zwierzaka ze względu na dużą ilość mitów krążących o czworonogach z takich obiektów.

25 sierpnia 2019 r. o godz. 12 na rzeszowskich Bulwarach rozpocznie się piknik charytatywny, którego celem jest promowanie adopcji zwierząt oraz zbiórka karmy i akcesoriów które zostaną przekazane dla Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt "Kundelek".

W trakcie pikniku pracownicy „Kundelka” postarają się wiele z tych mitów obalić i udowodnić, że adopcja to nie tylko szansa aby pies czy kot znalazł upragniony dom, ale także aby powiększyć swoją rodzinę o wspaniałego i wdzięcznego towarzysza.

Będą także zbierane niezbędne akcesoria takie jak smycze, gryzaki, zabawki, legowiska oraz karmy, najlepiej specjalistyczne, aby pomóc obiektowi utrzymać czworonogi w formie i zdrowiu przez cały rok a szczególnie okresie jesienno-zimowym.
Reklama
W trakcie pikniku zaplanowano wiele atrakcji takich jak: przedstawienie dla dzieci "Awanturka z leśnego podwórka" w wykonaniu Teatru Bajlandia, gry i zabawy dla najmłodszych w wykonaniu Chorych Animatorów i Klauna Ferdynada Wspaniałego, pokaz karate w wykonaniu podopiecznych Akademii Karate Tradycyjnego Marty Niewczas, pokaz tańca ludowego w wykonaniu zespołu "Niwiszczanie", pokaz ogniowy (plucie ogniem, żonglerka pochodniami) w wykonaniu Serpentis Art. Nie zabraknie także możliwości zjedzenia pysznego grillowego jedzenia z food trucka.

Przed rozpoczęciem pikniku odbędzie się także wspólny spacer z psiakami, który będzie miał miejsce w okolicach schroniska od godziny 10.00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowska policja publikuje wizerunek złodzieja roweru

RZESZÓW. Kradzieży roweru marki kross dokonano 8 kwietnia. 

Rzeszów

Jutro zapadnie decyzja odnośnie absolutorium dla prezydenta Rzeszowa, Tadeusza Ferenca

RZESZÓW. Już jutro podczas sesji Rady Miasta przez radnymi głosowanie w sprawie przyznania absolutorium dla prezydenta Rzeszowa. 

Rzeszów

Kursy autobusów miejskich w Boże Ciało

RZESZÓW. Będą dodatkowe kursy na lotnisko.

Rzeszów

Miasto dopłaci do zbiorników na deszczówkę? Zdecydują radni

RZESZÓW. Ratusz chce uruchomić program dopłat do instalacji przydomowych zbiorników na wodę deszczową.

Rzeszów

Rzemiosło IT 2019 już za nami: 320 uczestników i 12 prelegentów

25 maja w malowniczym Bristol Tradition & Luxury Hotel położonym w centrum starówki rzeszowskiej odbyła się konferencja Rzemiosło IT, jedyne tego typu programistyczne wydarzenie w Polsce wschodniej poświęcone tematyce „ Software Craftsmanship”.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc finalistą europejskiego konkursu innowacji

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc został finalistą europejskiego Konkursu Innowacje w Polityce.

Rzeszów

Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna w Rzeszowie świętowała 60-lecie

RZESZÓW. Początkowo była to poradnia psychologiczna, która obejmowała swoim działaniem szkoły średnie ogólnokształcące i zawodowe.

Rzeszów

Długość obwodnicy południowej sięgnie 5,7 km długości. 47 obiektów pójdzie pod rozbiórkę

RZESZÓW. Ratusz preferuje rozwiązanie z wykorzystaniem wyspy pośrodku zbiornika rzeki Wisłoki  oraz budową dwóch mostów.

Reklama