Rzeszów - Czwartek, 23.07.2026
Reklama

Podkarpacki Bazarek wraca po zimowej przerwie

Dodano: 04.03.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

RZESZÓW. Świeże produkty prosto od lokalnych producentów – po zimowej przerwie do Parku Papieskiego wraca Podkarpacki Bazarek. Najbliższa edycja odbędzie się w sobotę, 7 marca.

Podkarpacki Bazarek to inicjatywa, która na stałe wpisała się w kalendarz miejskich wydarzeń. Jego organizatorami są Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Urząd Miasta Rzeszowa.

Na bazarku swoje stoiska wystawia zwykle blisko 100 producentów i twórców z całego regionu. W jednym miejscu można kupić różnorodne produkty – od tradycyjnej żywności, przez wyroby pszczelarskie i sadzonki roślin, po unikalne rękodzieło tworzone przez lokalnych artystów. Nie zabraknie także nasion, krzewów i drzew do wiosennego ogrodu.

Na stoiskach dostępne będą m.in. regionalne chleby i wędliny, aromatyczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, domowe ciasta oraz ekologiczne przetwory.

Najbliższy Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 7 marca w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej). Zakupy będzie można robić w godzinach 8.00–14.00.

Kolejne tegoroczne edycje zaplanowano na: 11 kwietnia, 9 maja, 13 czerwca, 19 września, 24 października, 21 listopada oraz 5 grudnia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

10 mln na Rzeszowski Budżet Obywatelski 2020. Radni jednogłośnie przyjęli projekt uchwały

RZESZÓW. Głosowanie na RBO 2020 odbędzie się od 30 sierpnia do 20 września br.

Rzeszów

Pierwsza na Podkarpaciu konferencja programistyczna poświęcona tematyce "Software Craftsmanship"

RZESZÓW. 25 maja w Hotelu Bristol Tradition & Luxury odbędzie się Rzemiosło IT 2019.

Rzeszów

Powstała Izba Pamięci Komunikacji Miejskiej. Uruchomią specjalną linie autobusową w Noc Muzeów

RZESZÓW. Izba Pamięci Komunikacji Miejskiej znajdzie się przy ul. Miłocińskiej 75.

Rzeszów

MPWiK zakończyło budowę nowej suszarni mechanicznej [FOTO]

RZESZÓW. Inwestycja została dofinansowana ze środków unijnych.

Rzeszów

Nowy trener i rozgrywający w Asseco Resovii Rzeszów. Zaplanowano spotkanie z kibicami

RZESZÓW. 9 maja nowy rozgrywający i szkoleniowiec spotkają się z kibicami w Browarze Manufaktura Rzeszów.

Rzeszów

Przetarg na remont parku przy ul. Dąbrowskiego do powtórki. Wycofał się wykonawca

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę, ten jednak wycofał się z realizacji bez podania przyczyny.

Rzeszów

Alarmy bombowe w rzeszowskich szkołach. Większość dyrektorów uznała maile za fake newsy

RZESZÓW. W pięciu przypadkach dyrektorzy zdecydowali się na przeszukanie pomieszczeń.

Rzeszów

Spektakl z „Siemaszki” wśród finałowej dwunastki ogólnopolskiego konkursu

RZESZÓW. Spektakl „Lwów nie oddamy” zakwalifikował się do ścisłego finału Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Reklama