Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Podkarpacki Bazarek. Znamy harmonogram na cały rok

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Wędliny, sery, soki, owoce, warzywa czy rękodzieło to tylko niektóre z produktów, jakie można nabyć na Podkarpackim Bazarku. Znamy jego terminy do końca roku.

Na Podkarpackim Bazarku mieszkańcy Rzeszowa mogą kupić świeże produkty od lokalnych producentów. Od owoców i warzyw, po chleby, ciasta, regionalne wędliny, sery, miody, przetwory.  Najbliższy bazarek odbędzie się 11 maja 2024 r. Kolejne terminy to: 29 czerwca, 21 września, 12 października, 9 listopada oraz 7 grudnia.

Wydarzenie odbywa się na parkingu w Parku Papieskim (od strony al. Armii Krajowej) w godz. 8:00 – 14:00. Odwiedzający bazarek mają możliwość zaparkowania swoich pojazdów na parkingu hipermarketu E. Leclerc. Bezpieczeństwa pilnują strażnicy miejscy.

Podkarpacki Bazarek organizowany jest przez Miasto Rzeszów we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowscy urzędnicy będą wykonywać swoją pracę zdalnie

RZESZÓW. Zmiany w ratuszu w związku z nowymi ograniczonymi jakie wprowadził rząd od  1 kwietnia 2020 r.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w Wielkanoc? Znamy rozkład jazdy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego podał okołoświąteczny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Skywayrun organizuje "wirtualny bieg" w Rzeszowie

RZESZÓW. Uczestnicy wirtualnego biegu będą mieli do pokonania dystans 5 km.

Rzeszów

Tarcza Antykryzysowa. Urząd Miasta Rzeszowa uruchamia nr telefonów dla przedsiębiorców

RZESZÓW. Zainteresowani mogą dowiedzieć się o szczegółach możliwości korzystania z ulg określonych w ustawie.

Rzeszów

Trwa zrzutka dla kardiologów ze szpitala "na górce"

RZESZÓW. W serwisie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na zakup środków ochronnych dla kardiologów ze szpitala przy ul. Lwowskiej.

Rzeszów

ZTM otwiera na 3 dni Punkt Obsługi Podróżnego ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Na prośbę pasażerów, w dniach 1 - 3 kwietnia br. otwarty zostanie Punkt Obsługi Podróżnego mieszczący się przy ul. Lisa Kuli 2

Rzeszów

Kolejne dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS po raz kolejny w tym tygodniu będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Koronawirus. Rząd wprowadza jeszcze bardziej restrykcyjne ograniczenia

Ograniczona liczba osób w sklepie, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, zamknięte parki, bulwary i plaże – to część nowych, rządowych ograniczeń, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Za złamanie zakazów grozi kara...

Reklama