Rzeszów - Wtorek, 04.11.2025
Reklama

Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych. W sobotę konkurs elegancji na rzeszowskim Rynku

Dodano: 04.08.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Trwa XXIV Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych. Impreza stanowi rundę Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. W sobotę, 5 sierpnia zabytkowe pojazdy będzie można podziwiać na rzeszowskim Rynku.

Uczestników tegorocznej edycji rajdu i ich wyjątkowe pojazdy, będzie można podziwiać w kilku podkarpackich miejscowościach. W piątek będą przejeżdżać m.in. przez: Lubenię, Kąkolówkę, Blizne, Korczynę oraz Krosno - gdzie na Rynku odbędzie się konkurs elegancji.

W sobotę rajd przeniesie się w bliskie okolice Rzeszowa. Trasa prowadzić będzie przez: Lubenię, Hermanową, Rzeszów, Trzebownisko i Jasionkę. O godz. 11:00 przy G2A Arena w Jasionce odbędzie się prezentacja oraz próba startowa. Następnie uczestnicy pojadą na rzeszowski Rynek, gdzie w godz. 14:00 – 16:00 odbędzie się konkurs elegancji.

Bazą tegorocznego rajdu jest hotel Splendor w Lubeni k. Rzeszowa.  
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

21 stycznia rozpoczną się konsultacje w sprawie zmiany granic Rzeszowa

RZESZÓW. Decyzje o zmianie granic zapadną do końca lipca.

Rzeszów

W sobotę uruchomią syreny alarmowe

RZESZÓW. Syreny zabrzmią 19 stycznia o godzinie 12.00.

Rzeszów

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną

RZESZÓW. O poszukiwaniach 25-latka informowaliśmy w środę. 

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiany na WSPiA. Pojawili się m.in. nowi prodziekani

RZESZÓW. Na uczelni pojawią się nowi Dziekani-Dyrektorzy Kolegiów Dydaktycznych ich zastępcy oraz pełnomocnicy Rektora.

Rzeszów

4 tys. zł za mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach 27. Finału WOŚP. Trwają jeszcze trzy aukcje

RZESZÓW. Na ulicach stolicy innowacji podczas Finału działało ok. 300 wolontariuszy.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie msza w intencji Pawła Adamowicza

RZESZÓW. Mszę w intencji śp. Pawła Adamowicza odbędzie się 19 stycznia br. w Katedrze Rzeszowskiej.

Rzeszów

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Od 26 listopada nie ma z nim kontaktu

RZESZÓW. Zaginiony w dniu 26 listopada 2018 r. około godz. 12 wyszedł z mieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje.

Reklama