Rzeszów - Piątek, 13.03.2026
Reklama

Podkarpackie Targi Ślubne już w ten weekend

Dodano: 11.02.2022 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę (13.02) w hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się siedemnasta edycja Podkarpackich Targów Ślubnych. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Targi będą otwarte od 10:00 do 17:00

Podkarpackie Targi Ślubne to jedyna taka impreza w regionie, podczas której, w jednym miejscu i czasie zwiedzający mogą zapoznać się z promocyjną ofertą całej branży ślubnej. Dla firm to też atrakcyjny sposób na pokazanie swojej pozycji i obecności na rynku usług weselnych.

W programie m.in.: autorskie pokazy mody ślubnej, akademia nowożeńców –  porady dla nowożeńców czyli ważne, inspirujące lekcje, podczas których znani styliści i projektanci podpowiedzą jak się przygotować do tego wyjątkowego dnia.

Przewidziano również liczne konkursy dla zwiedzających. 

Program targów:

10:00 – Otwarcie targów dla zwiedzających
11:00 – Akademia nowożeńców
13:00 – Autorskie pokazy mody
16:30 – Finał konkursu głównego; ogłoszenie kwoty zdeponowanej w urnie
17:00 – Zakończenie targów
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rośnie nowa część szkoły przy ul. Miodowej w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Miodowej. W nowej części znajdą się m.in. 12 sal lekcyjnych, sala komputerowa, dwie świetlice i biblioteka z czytelnią. Na jakim etapie są prace?

Rzeszów

Rusza kolejny etap odmulania rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. Podpisano umowę na realizację kolejnego etapu odmulania rzeszowskiego zalewu. Będzie to kontynuacja działań mających na celu „przywrócenie zbiornikowi jego pełnej funkcjonalności, poprawę bezpieczeństwa powodziowego oraz zwiększenie jego znaczenia przyrodniczo-rekreacyjnego”.

Rzeszów

Rozbudowa rzeszowskiego „Elektronika” na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace wykończeniowe przy rozbudowie Zespołu Szkół Elektronicznych na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Roboty obejmują budowę nowej części szkoły oraz remont istniejącego budynku.

Rzeszów

34. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu, objazdy autobusów

RZESZÓW. W dniach 7 - 9 sierpnia 2025 roku, na terenie Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego, odbędzie się Marma 34. Rajd Rzeszowski. Trasa rajdu będzie przebiegała ulicami Rzeszowa, drogami gminy Boguchwała i gminy...

Rzeszów

Postęp prac na budowie połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Trwa budowa drogi, połączy al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Jej koszt ponad 44 mln zł. Prace mają zakończyć się grudniu tego roku. Wiemy na jakim etapie jest realizacja inwestycji.

Rzeszów

Nowy mural ozdobił ścianę budynku w centrum Rzeszowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia odsłonięto mural z portretem związanego z Rzeszowem aktora Zdzisława Kozienia. Malowidło nawiązuje do roli porucznika Zubka w „07 zgłoś się”.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana tymczasowej organizacji ruchu na ul. Powstańców Listopadowych

RZESZÓW. 11 sierpnia 2025 roku zamknięte zostanie skrzyżowanie ul. Powstańców Listopadowych z nowobudowaną ul. Krzyżanowskiego. Jest to związane z realizacją kolejnego etapu budowy połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego.

Rzeszów

PCLA pnie się w górę. Co dzieje się na budowie? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Budowa Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki idzie pełną parą. Obiekt przy ul. Wyspiańskiego rośnie w oczach. Ratusz przekazał najnowsze informacje na temat postępu prac.

Reklama