Rzeszów - Niedziela, 11.05.2025
Reklama

Podrobiona odzież na bazarze przy ul. Dworaka

Dodano:

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. 31-letni obywatel Bułgarii sprzedawał podrobioną odzież znanych, światowych marek na targowisku przy ul. Dworaka w Rzeszowie. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

W niedzielę, rzeszowscy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który na rzeszowskim bazarze najprawdopodobniej handluje podrobioną odzieżą. Mundurowi udali się na miejsce i namierzyli podejrzanego sprzedawcę. Okazał się nim 310letni obywatel Bułgarii. Na jego stoisku funkcjonariusze od razu zauważyli odzież z zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Mężczyzna sprzedawał m.in. koszulki, bluzy, czapki i kominy. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 100 nielegalnych produktów.

Za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi, 31-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tadeusz Ferenc wycofuje pomysł zamknięcia sklepów po północy

RZESZÓW. Pomysł wzbudzał kontrowersje, toteż prezydent Rzeszowa wycofał się z jego realizacji.

Rzeszów

Co dalej z budową basenów solankowych w Rzeszowie? Temat komplikują roszczenia Jędrzejowiczów

RZESZÓW. Ani Ratusz, ani Urząd Wojewódzki nie wiedzą o jakie działki dokładnie chodzi.

Rzeszów

Dwie rzeszowskie inwestycje nagrodzone przez TopBuilder

RZESZÓW. Finał XI Edycji Konkursu TopBuilder 2019 odbył się 21.03.2019 r.

Rzeszów

Rzeszowska policja szuka świadków potrącenia 6-latka

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło we wtorek 12 marca 2019 r. ok godz. 15 w Rzeszowie na ul. Pelczara, na wysokości bloku 35.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski przejmie pieczę nad rezerwatem przyrody na Lisiej Górze

RZESZÓW. Projekt będzie realizowany we współpracy z Gminą Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Złoty medal dla Politechniki Rzeszowskiej. Nagrodę zdobyli na zawodach lotniczych w USA

RZESZÓW. Euroavia Rzeszów wywalczyła złoty medal za prezentację techniczną modelu w kategorii „micro”.

Rzeszów

Na przejściu dla pieszych przy C.H. Nowy Świat będzie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Sygnalizacja powinna funkcjonować do połowy lipca.

Rzeszów

Kolejny kontrowersyjny projekt uchwały Ratusza. Chodzi o zamknięcie wszystkich sklepów po północy

RZESZÓW. Wg. projektu uchwały sklepy mają być otwierane i zamykane codziennie w godzinach od 5.00 do 24.00.

Reklama