Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Podrobiona odzież na targowisku przy ul. Dworaka

Dodano: 26.11.2024 r. / Redakcja

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zabezpieczyli ponad półtora tysiąca sztuk podrobionej odzieży z logotypami znanych, światowych marek. Sprzedawał je 36-letni obywatel Bułgarii na targowisku przy ul. Dworaka. Zgodnie z prawem, mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze rzeszowskiej komendy zwalczający przestępczość gospodarczą o sprzedaży produktów z podrobionymi znakami towarowymi na terenie targowiska przy ulicy Dworaka.
W niedzielę, podczas kontroli przeprowadzonej na targowisku na stoisku 36-letniego obywatela Bułgarii, kryminalni ujawnili czapki, kominy, skarpety i bieliznę z logo znanych światowych firm odzieżowych. Łącznie 1523 sztuki odzieży. - Wyroby cechowały się niską, w porównaniu z oryginalnymi wyrobami, jakością wykonania. Cały asortyment oznaczony był podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

36-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie policjanci z jego udziałem wykonali niezbędne czynności procesowe.

Za obrót przedmiotami oznaczonymi podrobionymi znakami towarowymi grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów wywalczyły brąz

RZESZÓW. Reprezentantki stolicy województwa podkarpackiego swój ostatni mecz wygrały po tie-breaku.

Rzeszów

Nowoczesna stacja Rzeszów Główny i nie tylko. Ponad 2 mld zł. na inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

RZESZÓW. W Rzeszowie 30 kwietnia 2019 r. odbyła się konferencja” Inwestycje kolejowe na Podkarpaciu”. 

Rzeszów

Trwają przygotowania do sezonu letniego na basenach otwartych i Żwirowni

RZESZÓW. Najprawdopodobniej już na początku czerwca mieszkańcy będą mogli skorzystać z otwartych basenów i Żwirowni.

Rzeszów

10 maja dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Spotkanie rozpocznie się  w godzinach od 9.00 do 17.00. 

Rzeszów

Blinkee.city powraca, tym razem z hulajnogami. Znamy cennik usług

RZESZÓW. Marek Ustrobiński: „Do dyspozycji mieszkańców jest 80 rowerów, 20 skuterów elektrycznych i 50 hulajnóg”.

Rzeszów

Miasto decyduje się na sprzedaż ponad 110 letniej kamienicy

RZESZÓW. Koszt jej przebudowy jest za duży dla miasta, choć początkowo planowano jej remont.

Rzeszów

Zlikwidowano nielegalną wytwórnie tytoniu. Zatrzymano dwóch rzeszowiaków

RZESZÓW. Trzy osoby zostały zatrzymane i usłyszały zarzuty popełnienia przestępstwa skarbowego.

Reklama