Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku na autostradzie A4, w którym ucierpiało 5 osób

Dodano: 27.12.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na autostradzie w pobliżu Bratkowic. W niedziele wieczorem, kierująca hyundaiem, jadąc w kierunku Krakowa, straciła panowanie nad samochodem uderzyła w bariery ochronne i zatrzymała się na pasie ruchu. Rannych w wypadku zostało 5 osób.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 19.30. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca hyundaiem, 23-letnia mieszkanka Rzeszowa, jadą w kierunku Krakowa, straciła panowanie nad samochodem, uderzyła w bariery ochronne po prawej stronie, odbiła się od nich przejechała przez lewy pas jezdni, uderzyła w bariery ochronne rozdzielające jezdnie i zatrzymała się na lewym pasie ruchu.

Po uderzeniu w bariery kobieta wypadła z auta. Następnie w jej samochód uderzył jadący w tym samym kierunku kierowca hondy. Po zderzeniu on również uderzył w bariery ochronne.

W wyniku zdarzenia ranni zostali kierująca hyundaia, 42-letni kierowca hondy oraz troje pasażerów hondy, kobieta i dwoje dzieci w wieku 10 i 14 lat. Ranni zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący byli w chwili zdarzenia trzeźwi. Po zdarzeniu autostrada w kierunku Krakowa była zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ciała małżonków w mieszkaniu w Rzeszowie. Trwa wyjaśnianie okoliczności ich śmierci

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci małżeństwa: 70-letniego mężczyzny i 65-letniej kobiety.

Rzeszów

Z Rzeszowa na Maderę, Majorkę i Fuerteventurę. Nowa wakacyjna oferta ITAKI

​RZESZÓW/JASIONKA. Z biurem podróży ITAKA, poza tradycyjnymi kierunkami, jak Turcja, Bułgaria, Grecja czy Albania, już w przyszłym roku będzie można polecieć z Rzeszowa także do nowych, atrakcyjnych miejsc – Fuerteventury, Majorki albo...

Rzeszów

Darmowe posiłki dla potrzebujących. W Rzeszowie ruszyła akcja „Autobus ciepła”

RZESZÓW. W poniedziałek w Rzeszowie ruszyła akcja rozdawania ciepłych posiłków potrzebującym. Akcja #AutobusCiepła potrwa do połowy marca.

Rzeszów

Projekt budżetu Rzeszowa na 2022 r. Ponad 350 mln zł na inwestycje

RZESZOW. Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne, Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki czy hala sportowa przy ul. Towarnickiego powstaną w ramach przyszłorocznego budżetu Rzeszowa. 

Rzeszów

Zadaszone wiaty rowerowe przy dwóch rzeszowskich szkołach

RZESZÓW. Dwa zadaszone parkingi rowerowe powstaną wkrótce w Rzeszowie. Miasto szuka już wykonawcy konstrukcji.

Rzeszów

Złodziej katalizatorów zatrzymany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzieże katalizatorów samochodowych. Od lipca mężczyzna wyciął i ukradł katalizatory w przynajmniej ośmiu autach.

Rzeszów

Czyste powietrze w rzeszowskich przedszkolach

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku rzeszowskie przedszkola zostaną wyposażone w oczyszczacze powietrza. Właśnie ogłoszono przetarg na zakup 165 takich urządzeń.

Rzeszów

Zbadają poziom hałasu w Rzeszowie. Powstanie nowa mapa akustyczna miasta

RZESZÓW. Do końca maja przyszłego roku ma powstać nowa mapa akustyczna Rzeszowa. Poprzedzą ją badania miejskiego poziomu hałasu.

Reklama