Rzeszów - Poniedziałek, 30.06.2025
Reklama

Policjanci i strażacy na rzeszowskiej Żwirowni

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci Referatu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, wspólnie ze strażakami z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej odwiedzili dzisiaj miejskie kąpielisko przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Wizyta funkcjonariuszy odbyła się w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2022”.

Policjanci, w ramach działań „Bezpieczne wakacje 2022”, kontrolują miejsca letniego wypoczynku, w tym kąpieliska. Od środy działania prowadzone są wspólnie z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej.

Funkcjonariusze wspólnie kontrolują bezpieczeństwo na akwenach, a dla wypoczywających prowadzą działania profilaktyczne. Ich celem jest promowanie właściwych zachowań podczas wypoczynku nad wodą oraz szerzenie wiedzy o obowiązujących przepisach i konsekwencjach łamania nakazów.
Reklama
W środę, funkcjonariusze Referatu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii i strażacy z rzeszowskiej komendy miejskiej PSP spotkali się z wypoczywającymi nad zalewem w Bratkowicach.

Dzisiaj policjanci i strażacy spotkali się z wypoczywającymi na terenie rzeszowskie kąpieliska Żwirownia. Funkcjonariusze sprawdzali, m.in. czy dzieci bezpiecznie wypoczywają pod opieką dorosłych oraz przestrzegali przed nieodpowiednimi zachowaniami nad wodą. Dzieciom policjanci wręczali broszurki poświęcone podstawowym zasadom bezpieczeństwa nad wodą, pamiątkowe gadżety i elementy odblaskowe.

Działania będą kontynuowane przez całe wakacje.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kopiec Konfederatów Barskich z planem zagospodarowania przestrzennego

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji rzeszowscy radni jednomyślnie przyjęli projekt planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Kopca Konfederatów Barskich. Plan obejmuje teren o powierzchni ponad 37 ha.

Rzeszów

W środę znakowanie rowerów

RZESZÓW. W środę, 31 sierpnia 2022 r. Straż Miejska w Rzeszowie przeprowadzi kolejną akcję znakowania rowerów.

Rzeszów

W piątek, 2 września pogrzeb Tadeusza Ferenca

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc spocznie na cmentarzu komunalnym Wilkowyja. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy piątek, 2 września 2022 r.

Rzeszów

Żałoba po śmierci Tadeusza Ferenca. Od poniedziałku księga kondolencyjna w ratuszu

RZESZÓW. W najbliższych dniach odbędą się również uroczystości pożegnalne.

Rzeszów

Zmarł Tadeusz Ferenc. Miał 82 lata

RZESZÓW. Były prezydent zmarł w sobotę w szpitalu w Rzeszowie po długiej chorobie.

Rzeszów

Wiemy, kto wykona koncepcję przebudowy skrzyżowania ul. Langiewicza z linią kolejową

RZESZÓW. Koncepcja da odpowiedź, czy powinien tam powstać wiadukt czy tunel.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie trzeci punkt zbiórki odpadów

RZESZÓW. Kolejny PSZOK ma powstać w rejonie ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty.

Reklama