Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Policjanci zatrzymali osoby odpowiedzialne za atak ostrym narzędziem na ul. Jagiellońskiej

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o usiłowanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem, na ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie. Podczas szarpaniny, dwóch mężczyzn zostało zranionych ostrym narzędziem. Obaj przebywają w szpitalu, stan jednego z nich jest nadal bardzo ciężki.

Do tego zdarzenia doszło w środę o godz. 20.40, na ul. Jagiellońskiej. Ze wstępnych ustaleń poczynionych bezpośrednio po zdarzeniu wynikało, że pomiędzy trzema mężczyznami doszło do awantury. Sprzeczka przerodziła się w szarpaninę, podczas której jeden z mężczyzn, ostrym narzędziem, ugodził dwóch pozostałych uczestników zdarzenia.

Ranni mężczyźni zdołali jeszcze dojść w rejon komendy, gdzie pomocy udzielili im przechodnie oraz policjanci. Stamtąd karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Pokrzywdzeni to dwaj 27-letni mieszkańcy Rzeszowa. Stan jednego z nich jest bardzo ciężki.
Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że związek z tą sprawą mógł mieć jeszcze jeden mężczyzna. Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów wszczęła w sprawie śledztwo, a policjanci poszukiwali podejrzewanych. W czwartek funkcjonariusze znali już tożsamość poszukiwanych.
Reklama

Wczoraj przed godz. 22, kryminalni zatrzymali jednego z nich. To 35-latek mogący mieć związek z tym zdarzeniem. Dzisiaj przed godziną 9, w pobliżu budynku Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, funkcjonariusze zatrzymali drugiego z podejrzewanych. To 39-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna zamierzał sam oddać się w ręce śledczych. Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia, jego przebiegiem, przyczynami i udziałem w nim poszczególnych osób, zajmą się prowadzący śledztwo prokuratorzy oraz policjanci.

Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znamy termin meczu Asseco Resovii Rzeszów o 7. miejsce PlusLigi

RZESZÓW. Rywalizację rozpocznie się w hali Podpromie, w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 20:30.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc wycofuje pomysł zamknięcia sklepów po północy

RZESZÓW. Pomysł wzbudzał kontrowersje, toteż prezydent Rzeszowa wycofał się z jego realizacji.

Rzeszów

Co dalej z budową basenów solankowych w Rzeszowie? Temat komplikują roszczenia Jędrzejowiczów

RZESZÓW. Ani Ratusz, ani Urząd Wojewódzki nie wiedzą o jakie działki dokładnie chodzi.

Rzeszów

Dwie rzeszowskie inwestycje nagrodzone przez TopBuilder

RZESZÓW. Finał XI Edycji Konkursu TopBuilder 2019 odbył się 21.03.2019 r.

Rzeszów

Rzeszowska policja szuka świadków potrącenia 6-latka

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło we wtorek 12 marca 2019 r. ok godz. 15 w Rzeszowie na ul. Pelczara, na wysokości bloku 35.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski przejmie pieczę nad rezerwatem przyrody na Lisiej Górze

RZESZÓW. Projekt będzie realizowany we współpracy z Gminą Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Złoty medal dla Politechniki Rzeszowskiej. Nagrodę zdobyli na zawodach lotniczych w USA

RZESZÓW. Euroavia Rzeszów wywalczyła złoty medal za prezentację techniczną modelu w kategorii „micro”.

Rzeszów

Na przejściu dla pieszych przy C.H. Nowy Świat będzie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Sygnalizacja powinna funkcjonować do połowy lipca.

Reklama