Rzeszów - Niedziela, 21.09.2025
Reklama

Policyjna eskorta pacjentki z Łańcuta do Rzeszowa

Dodano: 04.11.2020 r.

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
ŁAŃCUT/RZESZÓW. Dzięki policyjnej eskorcie starsza kobieta z podejrzeniem udaru mózgu dotarła na czas do szpitala.

Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 16:00. Dyżurny łańcuckiej policji, otrzymał zgłoszenie od wnuczka, którego babcia miała objawy udaru mózgu. Mężczyzna prosił o pomoc w przeniesieniu starszej kobiety do samochodu, aby jak najszybciej zawieźć ją do szpitala. Kobieta miała objawy udaru mózgu.

W związku z tym, iż w tamtym czasie wszystkie karetki zostały rozdysponowane do innych pacjentów, policjanci podjęli decyzję, aby eskortować samochód z pacjentką do szpitala.

Niecodzienny konwój szybko dotarł do jednego z rzeszowskich szpitali, gdzie starszej kobiecie udzielono pomocy.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

„Walczymy w interesie mieszkańców”. Śmieciarki w formie protestu spowolnią ruch w Rzeszowie?

RZESZÓW. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że taki protest może odbyć się 9 grudnia br.

Rzeszów

Przetarg na obwodnice południową ma szansę ruszyć w przyszłym roku

RZESZÓW. Wczoraj dyrektor Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska podpisał postanowienie uzgadniające warunki realizacji przedsięwzięcia.

Rzeszów

Ekrany akustyczne na ul. Lwowskiej pojawią się w 2021 roku

RZESZÓW. Zgodnie z zapisami w WPF-ie mówimy o montażu ekranów na wysokości osiedla Mieszka I na długości ok. 270 m.

Rzeszów

PKS zawiesza siedem kursów. Powodem brak dofinansowania

RZESZÓW. Kursy zostają zawieszone z dniem 1 grudnia br.

Rzeszów

Kolejne zatrzymania CBA w związku z tzw. aferą podkarpacką. Tym razem chodzi o elektrociepłownie

RZESZÓW. Wcześniej prokuratura przedstawiła, w tym wątku, zarzuty 12 osobom.

Rzeszów

MPWiK nie wyklucza budowy elektrowni wiatrowej i wodnej

RZESZÓW. „Planujemy wdrożenie projektu budowy elektrowni wodnej na odpływie oczyszczonych ścieków do Wisłoka i rozważamy możliwość wybudowania elektrowni wiatrowej".

Reklama