Rzeszów - Sobota, 28.06.2025
Reklama

Policyjny dron znów krążył nad rondem Honorowych Dawców Krwi w Rzeszowie

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 22 wykroczenia w niespełna 3 godziny zarejestrował policyjny dron na Rondzie Honorowych Dawców Krwi w Rzeszowie. Była to kolejna akcja z użyciem bezzałogowego statku powietrznego w tym miejscu.

Działania policjantów z użyciem drona prowadzone były we wtorek, 21 maja 2024 r. przed południem, na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Powstańców Warszawy. - Tylko podczas trzech godzin działań, funkcjonariusze ruchu drogowego ujawnili 22 wykroczenia, które dotyczyły niestosowania się do sygnalizacji świetlnej – czytamy w komunikacie prasowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Za popełnione wykroczenia 20 kierowców zostało ukaranych mandatami. Wobec 2 pozostałych zastosowane pouczenie.

Od początku roku kontrole z wykorzystaniem bezzałogowca przeprowadzono już sześciokrotnie. W sumie policjanci ujawnili 92 wykroczenia. 82 kierujących zostało ukaranych mandatami, 10 zostało pouczonych.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Władze miasta ponownie o poszerzeniu granic Rzeszowa

RZESZÓW. Chcą przyłączyć Racławówkę Doły, Pogwizdów Nowy oraz Malawę.

Rzeszów

Znamy listę firm, które dostarczą śmieci do spalarni. Obok Rzeszowa i Strzyżowa… Warszawa

RZESZÓW. PGE Energia Ciepła wyłoniła 10 firm, które będą dostarczać odpady do spalarni w Rzeszowie.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów zwycięska po 10. kolejce PlusLigi

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów pokonali we własnej hali Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 w meczu 10. kolejki PlusLigi.

Rzeszów

Maraton Innowacji w PCI. Będą eksperymenty na pokładzie nanosatelitów

RZESZÓW. Już 17 grudnia br. w Podkarpackim Centrum Innowacji zaplanowano Maraton Innowacji.

Rzeszów

Zobacz, jak będzie wyglądał tunel pod rondem Pobitno [WIZUALIZACJA]

RZESZÓW. Ratusz za projekt tunelu zapłaci 1,4 mln zł. 

Rzeszów

Truskawiec dołącza do grona miast partnerskich Rzeszowa

RZESZÓW. Ukraińskie miasto Truskawiec zostało nowym miastem partnerskim stolicy innowacji. Umowę podpisano na Ukrainie. 

Rzeszów

Bilety papierowe na autobus miejski w Rzeszowie odejdą do lamusa?

RZESZÓW. Pierwsze autobusy z nowoczesnymi kasownikami wyjadą już w styczniu 2020 roku.

Reklama