Rzeszów - Poniedziałek, 01.09.2025
Reklama

Pomogą studentom znaleźć mieszkanie w Rzeszowie. Ruszyła akcja "Pokój dla Żaka"

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej rozpoczął coroczną akcję pod hasłem „Pokój dla żaka”, w ramach której oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów. Akcja potrwa do końca września.

Oferta jest kierowana przede wszystkim do studentów pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu.  W bazie znajdują się m.in. informacje o otoczeniu danego lokum oraz przybliżony czas potrzebny by dotrzeć np. na Politechnikę Rzeszowską. Ma to ułatwić świeżo upieczonym studentom odnalezienie się w Rzeszowie.

Osoby, które chcą wynająć studentom mieszkanie lub pokój, mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową pod adresem: PokojDlaZaka@ssprz.pl lub telefonicznie: 17 865 13 57, 17 865 16 61 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00) jak również osobiście w biurze SSPRz zlokalizowanym w domu studenckim Promień, przy ul. Akademickiej 1 ( pok.23 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00). Istnieje również możliwość wrzucenia zgłoszenia do urny w holu DS Promień.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie świątecznym?

​RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W pierwszy i w drugi dzień świąt autobusy pojadą wg świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Świąteczny Punkt Pomocy Ukrainie

RZESZÓW. Trwa zbiórka darów dla Ukrainy organizowana przez Fundację Medyk dla Zdrowia. Potrzebne są m.in. odzież termiczna, koce i śpiwory oraz żywność długoterminowa.

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Lufthansa wraca do Jasionki. W przyszłym roku polecimy do Monachium

RZESZÓW/JASIONKA. Od kwietnia 2023 roku samoloty Lufthansy ponownie zaczną latać na trasie z i do Rzeszowa.

Reklama