Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Ponad 2 tys. motocyklistów przywitało wiosnę w Rzeszowie

Dodano: 15.04.2019 r.

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
RZESZÓW. Ponad 2 tysiące motocyklistów zjechało do Rzeszowa na VIII Motocyklowe Topienie Marzanny.

W niedziele, 14 kwietnia miłośnicy jednośladów spotkali się na parkingu przy Hali Podpromie, aby utopić marzannę, tym samym symboliczne pożegnać zimę i powitać sezon wiosenny. Do Rzeszowa przyjechało ponad 2 tys. motocyklistów. Podczas zlotu można było podziwiać popisy motocyklistów, wziąć udział konkursach z nagrodami od sponsorów czy posilić się w specjalnej strefie gastro. Imprezę uatrakcyjnił pokaz rolkarzy z rzeszowskiej szkoły rolkowej Wodzu.

Nad bezpieczeństwem motocyklistów czuwali policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, którzy przypominali o zasadach bezpieczeństwa i rozdawali odblaski.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmiany na trzech liniach komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zapowiedział zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 20, 22 i 53.

Rzeszów

Fontanna multimedialna do remontu

RZESZÓW. Po dwuletniej przerwie, w tym sezonie powrócą pokazy specjalne rzeszowskiej fontanny multimedialnej. Wcześniej jednak obiekt musi zostać wyremontowany.

Rzeszów

Na osiedlu Piastów będzie nowy parking

RZESZÓW. Na przełomie lutego i marca zostanie podpisana umowa na budowę nowego parkingu przy ulicy Krzywoustego.

Rzeszów

Nowość w komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Będą "przystanki na żądanie"

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. 230 przystanków autobusowych w Rzeszowie zyska status „na żądanie”. Miesiąc później do listy tego typu miejsc dojdzie kolejne 235 przystanków.

Rzeszów

Ferie zimowe w Rzeszowie pełne atrakcji. Zaplanowano blisko 300 wydarzeń

RZESZÓW. Rzeszowskie instytucje kultury przygotowały szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży na zbliżające się ferie zimowe. Zaplanowano m.in. koncerty, spektakle, warsztaty i wystawy. Łącznie będzie to blisko 300 wydarzeń.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny pumptrack

RZESZÓW. Ruszył przetarg na budowę zespołu torów rowerowych, z przeszkodami i muldami. Obiekt powstanie na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Miasto dofinansuje zajęcia dla dzieci i młodzieży

RZESZÓW. Podpisano umowy na dofinansowanie przez miasto zajęć dla dzieci i młodzieży w placówkach wsparcia dziennego, prowadzonych przez organizacje pozarządowe. Z oferty skorzysta 210 osób. 

Rzeszów

Kolejne inwestycje w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ruszyły prace na kolejowej trasie z Rzeszowa do Strzyżowa n/Wisłokiem. Nowe przystanki ułatwią dostęp do kolei, a mijanki zapewnią możliwość większej liczby połączeń.

Reklama