Rzeszów - Czwartek, 19.06.2025
Reklama

Ponad 80 tys. pasażerów. Kolejny dobry wynik lotniska w Jasionce

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW/JASIONKA. 81 792 pasażerów skorzystało z oferty podrzeszowskiego lotniska w marcu br. To o ponad 21% więcej, niż w analogicznym miesiącu w ubiegłym roku.

Oferta rzeszowskiego lotniska obejmuje 10 połączeń regularnych oraz ponad 20 tras wakacyjnych, dzięki czemu pasażerowie mają możliwość podróżowania do 30 miast w 17 krajach.

W minionym miesiącu najchętniej wybieranymi przez pasażerów kierunkami były: Londyn, Warszawa i Monachium. Od początku roku Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył już ponad 200 tys. podróżnych.

Przy okazji ogłoszenia kolejnego rekordowego miesiąca, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów, Adam Hamryszczak zapowiedział dalszy rozwój siatki połączeń i rozbudowę infrastruktury lotniskowej. - Chcemy nadal być kluczowym portem lotniczym w tej części kraju i utrzymać zaufanie podróżnych, które jest efektem pracy całego zespołu pracowników naszego lotniska, którzy dbają o najwyższy standard obsługi – powiedział prezes Hamryszczak.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Rzeszów

"Tour de Konstytucja" na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W środę, 25 sierpnia 2021 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się spotkanie w ramach projektu pn. „Tour de Konstytucja PL”. Do Rzeszowa przyjadą m.in. prof. Ewa Łętowska, prof. Adam Bodnar, sędzia...

Rzeszów

Traktory na rondzie Pobitno. Ruszył protest rolników [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Kilkanaście ciągników blokuje rondo Pobitno w Rzeszowie. Ruszył 24-godzinny protest rolników.

Rzeszów

Strajk rolników w Rzeszowie. Objazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku ze strajkiem rolników, który odbędzie się w Rzeszowie od godz. 9.00 dnia 24 sierpnia do godz. 9.00 dnia 25 sierpnia br. część autobusów MPK pojedzie objazdami.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci mają nowe, specjalistyczne radiowozy

RZESZÓW. Podkarpacka Policja odebrała cztery specjalistyczne radiowozy. Dwa z nich trafiły komendy miejskiej w Rzeszowie. Samochody będą wykorzystywane przez policjantów drogówki, obsługujących zdarzenia drogowe.

Rzeszów

Pumptrack na osiedlu Baranówka jednak powstanie

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zdecydował się na zwiększenie pieniędzy na budowę Pumptracka na osiedlu Baranówka.

Rzeszów

Rolnicy zablokują DK97 i dwa ronda w Rzeszowie na 24 godziny

RZESZÓW. Lider ruchu społecznego Agrounia, Michał Kołodziejczak zapowiedział blokady dróg w całej Polsce, w tym również w Rzeszowie. Strajki odbędą się w przyszłym tygodniu.

Reklama