Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Poranne kolizje na al. Sikorskiego w Rzeszowie

Dodano: 31.10.2024 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Do dwóch kolizji doszło dzisiaj rano na al. Sikorskiego. Zdarzenia spowodowały spore utrudnienia w ruchu. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło po godz. 6:30 na odcinku al. Sikorskiego pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Strażacką a ul. Malowniczą (w kierunku Tyczyna). Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci, doszło tam do dwóch kolizji, w których brało udział trzy pojazdy.

- Najpierw kierujący peugeotem 38-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, najechał na tył pojazdu poprzedzającego forda mondeo, którym kierował 59-letni mieszkaniec Rzeszowa. W chwili zdarzenia ford skręcał na prywatną posesję. Następnie, na peugeota najechał kierujący audi, 27-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. W wyniku uderzenia audi siła odrzutu zostało przemieszczone na sąsiedni pas ruchu – przekazała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Kierowcy samochodów biorących udział w kolizji byli trzeźwi.

W miejscu zdarzenia, do godz. ok 9:00 występowały utrudnienia w ruchu. Na drodze z Tyczyna do Rzeszowa tworzył się gigantyczny korek.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

35 mln dla Rzeszowa w ramach Polskiego Ładu

RZESZÓW. Przebudowa ul. Warszawskiej oraz termomodernizacja budynków przedszkolnych i szkolnych to inwestycje, jakie powstaną za 35 mln zł, które Rzeszów otrzymał z Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych.

Rzeszów

Rzeszowskie PSZOKi w piątki będą nieczynne

RZESZÓW. Od 1 listopada br. do 31 marca przyszłego roku Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będą czynne we wtorki, czwartki i soboty.

Rzeszów

Będzie większe wsparcie dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki?

RZESZÓW, Dziś przed południem odbyła się konferencja prasowa z udziałem m.in. marszałka województwa podkarpackiego, dotycząca środków, jakie mają być przeznaczone na powstanie Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki.

Rzeszów

W piątek ostatni przejazd Rzeszowskiej Masy Krytycznej w tym roku

RZESZÓW. Przejazd rowerzystów ma ruszyć o 18 z rzeszowskiego Rynku i potrwać około dwie i pół godziny (zbiórka na pół godziny wcześniej).

Rzeszów

Gmina Świlcza przekaże grunty pod budowę szpitala uniwersyteckiego

RZESZÓW. W przyszłą środę Uniwersytet Rzeszowski podpisze umowę z gminą Świlcza o przekazaniu gruntów pod budowę szpitala uniwersyteckiego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną kolejne ścieżki rowerowe

RZESZÓW. W przyszłym roku miasto planuje utworzenie kilku kolejnych ścieżek rowerowych.

Rzeszów

Ulica Podleśna będzie oświetlona

RZESZÓW. Ruszył przetarg na oświetlenie ulicy Podleśnej na osiedlu Budziwój. Inwestycja ma powstać najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Rzeszów

Powstanie Społeczna Rada Kultury pod patronatem prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Pod auspicjami prezydenta Rzeszowa powstanie Społeczna Rada Kultury, organ doradczo-opiniotwórczy, który będzie wspierał inicjatywy kulturalne.

Reklama