Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Poranne wypadki na ulicach Rzeszowa. 3 osoby trafiły do szpitala

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Do dwóch wypadków doszło dzisiaj rano na ulicach Rzeszowa. W zdarzeniach ucierpiały dwie kobiety i jeden mężczyzna. Z uwagi na pogarszające się warunki pogodowe, policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Pierwszy wypadek miał miejsce o godz. 6:00 na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i gen. Maczka. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący alfą romeo, 58-letni mieszkaniec Rzeszowa, skręcając na skrzyżowaniu w lewo, z ulicy gen. St. Maczka w ulice Lubelską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z kierującą daewoo lanosem. Kierująca lanosem, 35-letnia mieszkanka gminy Głogów Małopolski, jechała na wprost przez skrzyżowanie w kierunku ul. gen. St. Maczka. W wyniku zderzenia samochodów ranne zostały pasażerki lanosa. Kobiety trafiły do szpitala. Uczestniczący w zdarzeniu kierowcy byli trzeźwi.
Reklama
Do drugiego wypadku doszło około godz. 6.15. Na ul. Cieplińskiego potrącono pieszego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renaultem, 53-letni mieszkaniec gm. Trzebownisko, jadąc w kierunku ul. Lisa Kuli, na przejściu dla pieszych potracił mężczyznę, który wbiegł bezpośrednio przed nadjeżdżający samochód. Okazało się, że pieszy, 64-letni mieszkaniec Rzeszowa był pijany. Badanie wykazało u niego 0,9 promila. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

18 osób zmarło na legionellozę. Nowe dane rzeszowskiego sanepidu

PODKARPACIE. PSSE w Rzeszowie opublikowała najnowsze dane dotyczące zakażenia bakterią legionella pneumophila. Potwierdzono dwa nowe przypadki i kolejne ofiary śmiertelne.

Rzeszów

Wypadł z drogi i zjechał ze skarpy na parking hali Podpromie

RZESZÓW. 20-letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni.

Rzeszów

Nowe, większe studio planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie

RZESZÓW. 31 sierpnia otwarto przebudowane studio planowania i zamówień IKEA w rzeszowskim Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Lokal ma powierzchnię 255 mkw. i jest obecnie drugim co do wielkości studiem IKEA w Polsce.

Rzeszów

1 osoba ranna w zderzeniu dwóch samochodów na al. Armii Krajowej

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów ranna została jedna osoba.

Rzeszów

InPost wesprze kolejne inicjatywy ekologiczne Rzeszowa. Powstanie m.in. motylarnia i łąka cebulowa

RZESZÓW. 160 tys. zł,  taką kwotę przekazała firma InPost na realizację dwóch nowych inicjatyw ekologicznych w Rzeszowie - „Zielony Fundusz dla Rzeszowa" oraz „Zielona Transformacja Twojego Miasta w Minecraft".

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek na aplikację w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci przeprowadzili kontrole pojazdów i kierowców świadczących usługi przewozu osób na aplikację. Działania były prowadzone wspólnie z Inspekcją Transportu Drogowego, Strażą Graniczną i Krajową Administracją Skarbową.

Rzeszów

Dezynfekcja sieci wodociągowej w Rzeszowie przebiegła zgodnie z planem

RZESZÓW. Raport przedstawiony podczas poniedziałkowego posiedzenia Sztabu Kryzysowego w ratuszu potwierdził, że w punktach pomiaru zanotowano odpowiednio zwiększone dawki chloru.

Rzeszów

Legionella w Rzeszowie. Nowy komunikat sanepidu i pierwsze wyniki badań wody

RZESZÓW. Rzeszowski sanepid opublikował najnowszy komunikat dotyczący liczby zakażonych bakterią legionella pneumophila. Potwierdzono jeden nowy przypadek. Znane są również pierwsze wyniki badań próbek wody.

Reklama