Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Poranne wypadki na ulicach Rzeszowa. 3 osoby trafiły do szpitala

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Do dwóch wypadków doszło dzisiaj rano na ulicach Rzeszowa. W zdarzeniach ucierpiały dwie kobiety i jeden mężczyzna. Z uwagi na pogarszające się warunki pogodowe, policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Pierwszy wypadek miał miejsce o godz. 6:00 na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i gen. Maczka. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący alfą romeo, 58-letni mieszkaniec Rzeszowa, skręcając na skrzyżowaniu w lewo, z ulicy gen. St. Maczka w ulice Lubelską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z kierującą daewoo lanosem. Kierująca lanosem, 35-letnia mieszkanka gminy Głogów Małopolski, jechała na wprost przez skrzyżowanie w kierunku ul. gen. St. Maczka. W wyniku zderzenia samochodów ranne zostały pasażerki lanosa. Kobiety trafiły do szpitala. Uczestniczący w zdarzeniu kierowcy byli trzeźwi.
Reklama
Do drugiego wypadku doszło około godz. 6.15. Na ul. Cieplińskiego potrącono pieszego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renaultem, 53-letni mieszkaniec gm. Trzebownisko, jadąc w kierunku ul. Lisa Kuli, na przejściu dla pieszych potracił mężczyznę, który wbiegł bezpośrednio przed nadjeżdżający samochód. Okazało się, że pieszy, 64-letni mieszkaniec Rzeszowa był pijany. Badanie wykazało u niego 0,9 promila. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 2 listopada remont na ul. Przemysłowej. Możliwe utrudnienia

RZESZÓW. W środę (2.11) rozpoczyna się wymiana zniszczonej nawierzchni asfaltowej na ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Prace obejmą około 400-metrowy odcinek drogi.

Rzeszów

Kwesta na remont Starego Cmentarza

RZESZÓW. 1 listopada od godziny 10:00 rano do zmroku będzie trwać kwesta, z której dochód zostanie przeznaczony na remont nagrobków na zabytkowym Starym Cmentarzu w Rzeszowie.

Rzeszów

Naukowcy zapytają mieszkańców, jak żyje im się w Rzeszowie

RZESZÓW Rusza wspólny projekt Urząd Miasta Rzeszowa i Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Rzeszów

Od 1 listopada nowe ceny biletów MPK

RZESZÓW. Od 1 listopada 2022 r. zacznie obowiązywać nowy cennik biletów na komunikację miejską w Rzeszowie.

Rzeszów

Organizacja ruchu przy rzeszowskich cmentarzach na Wszystkich Świętych

RZESZÓW. Sprawdź, jak dojechać na cmentarze w dniu Wszystkich Świętych.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 29 na 30 października 2022 r. przechodzimy z czasu letniego na czas zimowy. Linie nocne N1 i N2 pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy:

Rzeszów

Dachowanie forda w Malawie. Kierowca był pijany

RZESZÓW. Ponad 1,6 promila „wydmuchał„ 52-letni kierowca forda, którego samochód dziś rano dachował na prywatnej posesji w Malawie.

Rzeszów

Ogrody kieszonkowe w Rzeszowie otrzymają nazwy miast partnerskich

RZESZÓW. Teren zielony przy ul. Kurpiowskiej otrzymał nazwę „Ogród kieszonkowy - Bielefeld”.

Reklama