Rzeszów - Piątek, 28.11.2025
Reklama

Poranne wypadki w Błażowej i w Boguchwale. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 27.05.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Ekipa wypadkowa ruchu drogowego rzeszowskiej komendy interweniowała na miejscu dwóch wypadków, do których doszło dzisiaj rano na terenie powiatu Rzeszowskiego. W zdarzeniach ucierpiało dwie osoby.

Do pierwszego wypadku doszło przed godz. 10:00 na ulicy 3 Maja w Błażowej. Z ustaleń będących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 48–letni mężczyzna kierujący fordem, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z kierującą hondą. W zdarzeniu ranna została 62-latka jadąca hondą. Kobieta trafiła do szpitala.

Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce po godz. 11:30. Na ul. Lubomirskich w Boguchwale 37–letni kierujący bmw, podczas włączania się do ruchu, zderzył się 50-letnią rowerzystką. Kierująca jednośladem karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Wszyscy uczestnicy wypadków byli trzeźwi. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu zdarzeń.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 29.05.2025, godz. 00:21
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Otwarcie sezonu w Game Over Cycles. Mnóstwo atrakcji, nie tylko dla motocyklistów

RZESZÓW. W programie wydarzenia m.in. jazdy demo, foodtrucki, pokazy tatuażu i lakierowania oraz konkursy z nagrodami...

Rzeszów

Tour de WSIiZ - rajd rowerowy szlakiem Green Velo połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Rajd wystartuje 13 maja 2023 roku. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa.

Rzeszów

W Krasnem odnaleziono niewybuchy z czasów II wojny światowej

RZESZÓW. W trakcie prac polowych, mieszkaniec Krasnego natrafił na niewybuchy z czasów II wojny światowej. Niebezpiecznym znaleziskiem zajęli się saperzy z Rzeszowa.

Rzeszów

Nad Wisłokiem powstanie nowa ścieżka pieszo-rowerowa

RZESZÓW. Ścieżka o długości jednego kilometra i szerokości czterech metrów, będzie biegła od mostu Lwowskiego w kierunku północnym.

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek "na aplikację" w Rzeszowie. Sprawdzono blisko 50 pojazdów

RZESZÓW. Sprawdzano m.in. uprawnienia kierowców, ich trzeźwość oraz stan techniczny pojazdów. Ujawniono 16 wykroczeń.

Rzeszów

Blisko 40 wystawców na XX Podkarpackich Targach Pracy

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się już w najbliszy czwartek, 20 kwietnia br. w hali Podpromie.

Rzeszów

W czerwcu wystartuje "Zielony Fundusz dla Rzeszowa"

RZESZÓW. Każdy mieszkaniec bądź firma będzie mógł zaangażować się w tworzenie nowych terenów zielonych w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza zbiórka odpadów niebezpiecznych [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 17 do 24 kwietnia 2023 r. na terenie miasta będzie prowadzona obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady można oddawać bezpłatnie.

Reklama