Rzeszów - Piątek, 28.11.2025
Reklama

Poranne wypadki w Błażowej i w Boguchwale. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 27.05.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Ekipa wypadkowa ruchu drogowego rzeszowskiej komendy interweniowała na miejscu dwóch wypadków, do których doszło dzisiaj rano na terenie powiatu Rzeszowskiego. W zdarzeniach ucierpiało dwie osoby.

Do pierwszego wypadku doszło przed godz. 10:00 na ulicy 3 Maja w Błażowej. Z ustaleń będących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 48–letni mężczyzna kierujący fordem, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z kierującą hondą. W zdarzeniu ranna została 62-latka jadąca hondą. Kobieta trafiła do szpitala.

Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce po godz. 11:30. Na ul. Lubomirskich w Boguchwale 37–letni kierujący bmw, podczas włączania się do ruchu, zderzył się 50-letnią rowerzystką. Kierująca jednośladem karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Wszyscy uczestnicy wypadków byli trzeźwi. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu zdarzeń.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 29.05.2025, godz. 00:21
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Rzeszów

Wypadek w Przewrotnem. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. Około godz. 9:00 w miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski doszło do zderzenia renault z iveco.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje miejski system monitoringu jakości powietrza

RZESZÓW. Od wczoraj jakość powietrza w Rzeszowie monitorowana będzie przez 38 czujników. Do końca roku będzie ich 60.

Rzeszów

Ze zbiornika wodnego w Lipiu wyłowiono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Nad wyjaśnieniem okoliczności utonięcia mężczyzny pracują policjanci z Głogowa Małopolskiego.

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie. Jesienią budynek będzie zadaszony

RZESZÓW. Prace przy budowie hali sportowej przy szkole na ul. Towarnickiego idą zgodnie z planem. Jesienią budynek będzie już zadaszony. 

Rzeszów

Rozpoczął się Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na placu Farnym i na ul. Jagiellońskiej otwarto strefy relaksu

RZESZÓW. Tydzień Mobilności zakończy Dzień bez Samochodu, który odbędzie się 22 września.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Trzebosi. 20-letni kierowca trafił do szpitala

RZESZÓW. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjasniają policjanci z komisariatu w Sokołowie Młp.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży. Trwają zapisy na 11. edycję "Koduj z Gigantami"

RZESZÓW. Akcja edukacyjna trwa od 3 do 25 września i odbywa się stacjonarnie w prawie 100 miastach w całej Polsce oraz online.

Reklama