Rzeszów - Piątek, 28.11.2025
Reklama

Poranne wypadki w Błażowej i w Boguchwale. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 27.05.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Ekipa wypadkowa ruchu drogowego rzeszowskiej komendy interweniowała na miejscu dwóch wypadków, do których doszło dzisiaj rano na terenie powiatu Rzeszowskiego. W zdarzeniach ucierpiało dwie osoby.

Do pierwszego wypadku doszło przed godz. 10:00 na ulicy 3 Maja w Błażowej. Z ustaleń będących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 48–letni mężczyzna kierujący fordem, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z kierującą hondą. W zdarzeniu ranna została 62-latka jadąca hondą. Kobieta trafiła do szpitala.

Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce po godz. 11:30. Na ul. Lubomirskich w Boguchwale 37–letni kierujący bmw, podczas włączania się do ruchu, zderzył się 50-letnią rowerzystką. Kierująca jednośladem karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Wszyscy uczestnicy wypadków byli trzeźwi. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu zdarzeń.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 29.05.2025, godz. 00:21
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Placu Farnym i przy ul. Chmaja powstaną ogrody kieszonkowe [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na przełomie czerwca i lipca w Rzeszowie powstaną dwa nowe tzw. ogrody kieszonkowe. Zarząd Zieleni Miejskiej ma już gotowe projekty.

Rzeszów

50-latek śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik

RZESZÓW. W Ulanicy w gminie Dynów, 50-letni mężczyzna - mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - został przegnieciony przez ciągnik. Zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Rzeszów

Nowe wiaty przystankowe i zatoczki w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto wybrało firmę, która przebuduje zatoczki autobusowe w Rzeszowie i postawi nowe wiaty. Koszt inwestycji to 8,9 mln zł.

Rzeszów

Miasto rozdaje mieszkańcom maseczki

RZESZÓW. Ponad 800 tys, jednorazowych maseczek trafi do mieszkańców Rzeszowa. Pierwsza partia, 381 tys. sztuk, już dotarła.  Ich rozwiezieniem zajęli się strażacy z jednostek OSP. Maseczki pochodzą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Rzeszów

Kradł rowery na Nowym Mieście i na Drabiniance. 46-latek w rękach Policji

RZESZÓW. 46-mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany przez Policję, w związku z podejrzeniem o kradzieże rowerów na terenie osiedli Drabinianka i Nowe Miasto. Mężczyzna przyznał się do ich kradzieży i  usłyszał już pierwsze zarzuty.

Rzeszów

Apel Urzędu Miasta do mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa apeluje o załatwianie spraw telefonicznie lub przez internet.

Rzeszów

Stacja Rzeszów Główny z nowoczesnym systemem informacji i monitoringiem

RZESZÓW. Polskie Linie Kolejowe wprowadzą nowoczesny system informacji pasażerskiej oraz system monitoringu na stacji Rzeszów Główny. Obydwa systemy w pełni zaczną funkcjonować w przyszłym roku.

Rzeszów

Dodatkowy termin przyjmowania odpadów w PSZOK-ach

RZESZOW. Odpady do PSZOK-ów przy ul. Ciepłowniczej i przy al. Sikorskiego będą przyjmowane cztery razy w tygodniu.

Reklama