Zdjęcie z miejsca wypadku na ul. Rejtana / fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Dwie kobiety zostały poszkodowane w dwóch wypadkach, do których doszło dziś rano na ulicach Rzeszowa. Na ul. Rejtana kierujący fiatem potrącił 59-letnią kobietę, a na ul. Hanasiewicza kierująca chevroletem potrąciła 48-latkę. Obie poszkodowane trafiły do szpitala.
Do pierwszego zdarzenia doszło przed godz. 6:00 na ul. Rejtana. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący fiatem 28-latek, jadąc w kierunku ul. Lwowskiej, na skrzyżowaniu z ulicą Paderewskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych, przy włączonej sygnalizacji świetlnej, potrącił 59-letnią mieszkankę Rzeszowa. Kobieta trafiła do szpitala. trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Dwie godziny później do podobnego zdarzenia doszło na ul. Hanasiewicza. Kierująca chevroletem, 31-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 48-letnią kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala.
Zarówno kierującemu fiatem jak i kierującej chevroletem, funkcjonariusze zatrzymali prawa jazdy.
Wszyscy uczestnicy obydwu zdarzeń byli trzeźwi.
Policjanci apelują do kierowców oraz do pieszych i innych uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i kierowaniem się zasadą ograniczonego zaufania.
RZESZÓW. 14 pań reprezentujących różne środowiska weszło w skład Rzeszowskiej Rady Kobiet, której oficjalne powołanie odbyło się w piątek w Urban Lab. Na czele rady stanęła Patricia Mitro.
RZESZÓW. Wybrano wykonawcę nowej, dwupoziomowej hali sportowej sportowa I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Obiekt powinien być gotowy w czerwcu 2024 roku.
RZESZÓW. W czterech rzeszowskich szkołach i przedszkolu zatrudnieni zostaną asystenci, którzy będą pomagać w nauce dzieciom z niepełnosprawnościami i z innymi dysfunkcjami.
RZESZÓW. W czwartek, 17 lutego 2022 r. do Rzeszowa przyjedzie ekipa programu Dzień Dobry TVN oraz Robert Makłowicz, który opowie o festiwalu „Karpaty na widelcu”.
RZESZÓW. Miasto planuje utworzenie potężnego parku w rejonie Kopca Konfederatów Barskich. Trwają również prace nad poszerzeniem terenów zielonych w Rzeszowie o kolejne działki w rejonie Wisłoka.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz