Rzeszów - Wtorek, 01.07.2025
Reklama

Poranny wypadek na al. Piłsudskiego w Rzeszowie. Zderzyły się cztery samochody

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano w centrum Rzeszowa doszło do zderzenia czterech samochodów. W wypadku poszkodowany został 8-letni chłopiec. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 8:00 na al. Piłsudskiego na wysokości Placu Wolności, w kierunku Łańcuta. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 23-letnia mieszkanka Rzeszowa jadąca lewym pasem, najechała na tył opla, którym kierowała 39-letnia mieszkanka Rzeszowa. Siłą uderzenia opel uderzył w bmw, a ten z kolei w volskwagena.

W wyniku zderzenia poszkodowany został 8-letni pasażer opla. Chłopiec z obrażeniami ciała, katertką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu ani zdrowi nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Przez 2,5 godziny lewy pas ruchu był całkowicie zablokowany. 

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Utrudnienia w związku z przebudową zatok autobusowych

RZESZÓW. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w najbliższych dwóch tygodniach, na trzech rzeszowskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową zatok autobusowych.

Rzeszów

Przy SP nr 10 powstanie nowy plac zabaw

RZESZÓW Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Dominikańskiej 4, zyskają nowy plac zabaw. Obiekt powstanie na terenie o powierzchni około 5,5 ara. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na...

Rzeszów

Kolejne pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie pojawiły się kolejne pojemniki na elektrośmieci. Łącznie w mieście mamy już 45 miejsc, gdzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Rzeszów

Wymiana sieci wodociągowej na osiedlu Piastów na finiszu

RZESZÓW. Rzeszowski MPWiK jeszcze w tym tygodniu zakończy wymianę najstarszego i najbardziej awaryjnego fragmentu sieci na osiedlu Piastów.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty na al. Armii Krajowej

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w środę około godz. 16:30.

Rzeszów

W czwartek i piątek zamknięta ulica Matysowska w Rzeszowie

​RZESZÓW. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Punkt informacji turystycznej w nowej lokalizacji

RZESZÓW. Funkcjonujący do tej pory przy ul. Grunwaldzkiej 2, od 6 sierpnia mieści się w Rzeszowskich Piwnicach.

Rzeszów

Atak nożownika na ul. Pułaskiego. 64-latek tymczasowo aresztowany

RZESZÓW. Sprawca usłyszał zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Reklama