Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Poranny wypadek na al. Piłsudskiego w Rzeszowie. Zderzyły się cztery samochody

Dodano: 09.05.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano w centrum Rzeszowa doszło do zderzenia czterech samochodów. W wypadku poszkodowany został 8-letni chłopiec. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 8:00 na al. Piłsudskiego na wysokości Placu Wolności, w kierunku Łańcuta. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 23-letnia mieszkanka Rzeszowa jadąca lewym pasem, najechała na tył opla, którym kierowała 39-letnia mieszkanka Rzeszowa. Siłą uderzenia opel uderzył w bmw, a ten z kolei w volskwagena.

W wyniku zderzenia poszkodowany został 8-letni pasażer opla. Chłopiec z obrażeniami ciała, katertką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu ani zdrowi nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Przez 2,5 godziny lewy pas ruchu był całkowicie zablokowany. 

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kwesta na rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie i Caritas Diecezji Rzeszowskiej przeprowadzą kwestę na rzeszowskich i okolicznych nekropoliach.

Rzeszów

Akcja szczepień przy cmentarzu Wilkowyja

RZESZÓW. W najbliższy weekend przy cmentarzu Wilkowyja odbędzie się akcja szczepień przeciwko koronawirusowi.

Rzeszów

Zmiana organizacji ruchu przy rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. Od 29 października do 2 listopada, w ramach policyjnej akcji "Znicz 2021", na drogach pojawi się więcej policjantów. 

Rzeszów

Rzeszów będzie miał ponad 800 nowych drzew

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku Zarząd Zieleni Miejskiej posadzi na terenie Rzeszowa ponad 800 drzew. Miejsca mają wybrać mieszkańcy. Odbędzie się też Rzeszowskie Forum Zieleni.

Rzeszów

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

RZESZÓW. W wyniku interwencji rzeszowskich policjantów przed dokonaniem samobójstwa uratowany został młody mężczyzna.

Rzeszów

W grudniu otwarcie ŚDS "Niezapominajka". To pierwszy taki ośrodek w Rzeszowie

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta uchwalono powołanie Środowiskowego Domu Samopomocy „Niezapominajka”.

Rzeszów

Zbliża się szósta edycja Kongresu 590

​RZESZÓW. Szósta edycja Kongresu 590 zagości na Podkarpaciu. W planach wręczenie Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz debaty eksperckie.

Rzeszów

W nocy z soboty na niedzielę cofniemy zegarki

Znów czeka nas przestawianie zegarków. W związku ze zmianą czasu na zimowy, w nocy z soboty na niedzielę cofniemy je o godzinę.

Reklama