Rzeszów - Środa, 08.04.2026
Reklama

Poranny wypadek na ul. Dąbrowskiego. 33-letnia kobieta trafiła do szpitala

Dodano: 08.04.2026 r. / Redakcja

Potrącenie na przejściu dla pieszych przy ul. Dąbrowskiego / fot. KMP w Rzeszowie
Potrącenie na przejściu dla pieszych przy ul. Dąbrowskiego / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 33-letnia mieszkanka Rzeszowa została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przez samochód osobowy, którym kierował 62-latek. Piesza trafiła do szpitala.

Dziś przed po godz. 8.30, dyżurny miejski otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej na przejściu dla pieszych na ulicy Dąbrowskiego. Skierowania na miejsce funkcjonariusze ustali wstępny przebieg zdarzenia.

Z ustaleń wynika, że 62-letni mężczyzna (mieszkaniec Rzeszowa) jadąc samochodem marki SsangYong ulicą Wincentego Pola, na skrzyżowaniu z ul. Dąbrowskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 33-letnią kobietę. Piesza z niegroźnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o bezpieczną jazdę i zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza w rejonie przejść dla pieszych.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ponad 15 tys. osób uczestniczyło w 7. edycji Orszaku Trzech Króli w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tegorocznej organizacji wydarzenia zaangażowano ok. 2 tys. osób.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto sztuczne lodowisko „Biały Orlik”

RZESZÓW. Lodowisko jest czynne 7 dni w tygodniu od 9 - 20.

Rzeszów

8 osób zatruło się czadem, wśród nich 4-letnie dziecko

PODKARPACIE. 8 osób trafiło do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Do groźnych zdarzeń doszło w czwartek, 3 grudnia w Stalowej Woli i w Rzeszowie.

Rzeszów

Poszukiwana 16-latka odnaleziona w Rzeszowie

Zakończyły się poszukiwania 16-letniej dziewczyny z Przeworska. Odnaleziono ją w Rzeszowie.

Rzeszów

6 stycznia możliwe utrudnienia w ruchu i opóźnienia autobusów

RZESZÓW. 6 stycznia ulicami Rzeszowa przejdzie Orszak Trzech Króli. Możliwe opóźnienia autobusów miejskich.

Reklama