Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Poranny wypadek na ul. Lwowskiej. Autobus zderzył się z osobówką

Dodano: 04.03.2024 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Na ul. Lwowskiej autobus zderzył się z samochodem osobowym. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 9:00 w rejonie skrzyżowania ul. Lwowskiej z ul. Mieszka I.  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący autobusem marki Autosan, 62-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc ulicą Lwowską w kierunku centrum, nie zachował odpowiedniej ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim audi, którym kierowała 41-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego.

W wypadku ranne zostały trzy osoby, pasażerowie autobusu: 47-letnia mieszkanka Łańcuta oraz 63-letnia kobieta i 65-letni mężczyzna, obydwoje z Rzeszowa.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uszkodził biletomat w autobusie MPK. Poszukuje go policja

RZESZÓW. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o uszkodzenie biletomatu mobilnego w autobusie MPK.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa zwalnia rodziców z opłaty za żłobek

RZESZÓW. Rodzice dzieci uczęszczających do miejskich żłobków, będą zwolnieni z opłat za okres, w którym placówki są zamknięte z powodu pandemii koronawirusa.

Rzeszów

Bilet na autobus kupisz bezdotykowo. ZTM testuje nowe kasowniki

RZESZÓW. Szykują się duże zmiany w systemie płatności za bilety komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Na 2 dni zamkną ul. Jana Pawła II. Zmiana rozkładu jazdy linii nr 12

RZESZÓW. ZTM poinformował o czasowej zmianie rozkładu jazdy autobusu linii nr 12, w związku z pracami budowlanymi na ul. Jana Pawła II.

Rzeszów

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Rzeszów

Gospodarka w obliczu pandemii. Debata online ekspertów WSIiZ

RZESZÓW. 15 kwietnia o godz. 17:00 eksperci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będą dyskutowali na temat sytuacji gospodarczej w obliczu pandemii koronawirusa. Debatę będzie można śledzić w internecie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska drukuje przyłbice ochronne dla medyków

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska włączyła się w pomoc w walce z koronawirusem i rozpoczęła drukowanie przyłbic dla medyków.

Rzeszów

3 rzeszowskie inwestycje biorą udział w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

Do 11 maja można oddawać głos na 3 rzeszowskie inwestycje, które biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w. 

Reklama