Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Poranny wypadek w Jasionce. Volvo dachowało, dziecko trafiło do szpitala

Dodano: 15.06.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Jasionce - 15.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Jasionce - 15.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

JASIONKA. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego VW Caddy było najprawdopodobniej przyczyną porannego zderzenia dwóch samochodów w Jasionce. W wyniku wypadku osobowe Volvo przewróciło się na dach, a podróżujące nim dziecko zostało przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 7.30. Dyżurny miejski otrzymał informację o zderzeniu dwóch pojazdów w Jasionce. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy ekipy wypadkowej ruchu drogowego komendy miejskiej, którzy wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia.

Z ustaleń policji wynika, że 58-letni kierujący VW Caddy, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jechał drogą gminną w kierunku Zaczernia. Najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 37-letniej kierującej Volvo. W wyniku zderzenia Volvo przewróciło się na dach, a podróżujące w nim dziecko odniosło niegroźne obrażenia i zostało przewiezione do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obojga kierujących – byli trzeźwi.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Otwarto ogród kieszonkowy przy ul. Kurpiowskiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Mini park powstał na terenie o powierzchni 20 arów. Są tu m.in. parklety wypoczynkowe, ławki, siłownia oraz zadarzona pergola.

Rzeszów

Nowa poradnia urologiczna w szpitalu "na górce"

RZESZÓW. 3 października ruszą pierwsze przyjęcia pacjentów w nowej poradni urologicznej, która powstała w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał model Układu Słonecznego

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa i turyści zyskali nową, „kosmiczną atrakcję”. 

Rzeszów

Rzeszów nagrodzony w plebiscycie "Wydarzenie Historyczne Roku"

RZESZÓW. Przygotowany przez Rzeszów i słowacki Stropkov projekt „Baśniowe pogranicze. W krainie legend polskich i słowackich” został doceniony w 15. edycji plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku”.

Rzeszów

Dzień bez Samochodu. W czwartek bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. Trwa Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Tradycyjnie, jego zwieńczeniem będzie Dzień bez Samochodu, który przypada w czwartek, 22 września.

Rzeszów

Piknik ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. Wydarzenie pod hasłem „Rzeszów bez plastiku” odbędzie się w najbliższą sobotę. W programie, m.in. szycie toreb na zakupy, konkursy z nagrodami i wspólne tworzenie obrazu z nakrętek.

Rzeszów

Zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 24 do 30 września 2022 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Reklama