Rzeszów - Środa, 31.12.2025
Reklama

Prawie wjechał w budynek przychodni w Kielanówce. 66-latek był kompletnie pijany

Dodano: 04.11.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Blisko 3,5 promila wydmuchał 66-letni kierowca skody, który omal nie wjechał w budynek przychodni w Kielanówce. Nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 10:00. Przypadkowy mężczyzna był świadkiem jak kierowca skody omal nie wjechał w budynek przychodni. Widząc to, postanowił sprawdzić, czy kierujący autem nie potrzebuje pomocy. Kiedy okazało się, że mężczyzna siedzący za kierownicą jest nietrzeźwy, świadek uniemożliwił mu dalszą jazdę, wyciągnął kluczyki ze stacyjki i powiadomił dyżurnego komendy miejskiej.

Skierowanie na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierowcą był 66-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego blisko 3,5 promila alkoholu.

66-latek został zatrzymany. Zabrano mu prawo jazdy. Policjanci przedstawią mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Poszukiwania 12-latka zakończone sukcesem

RZESZÓW. Matka zgłosiła zaginięcie 12-letniego syna, bo tym jak ten wyszedł wieczorem z domu, a jego nieobecność przedłużała się. Chłopaka szukała Policja.

Rzeszów

Ruszyła II tura rekrutacji w WSPiA

RZESZÓW. 20 lipca 2020 r. w WSPiA rozpoczęła się II tura rekrutacji kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021.

Rzeszów

Modernizacja ul. Lisa Kuli. Miasto wybrało wykonawcę

RZESZÓW. Nieco ponad 1 mln zł będzie kosztował remont ul. Lisa Kuli. Prace potrwają do końca wakacji.  

Rzeszów

Ciąg dalszy walki z komarami i kleszczami w Rzeszowie

​RZESZÓW. W dniach 21 i 22 lipca od godz. 19:00 w Rzeszowie przeprowadzony zostanie drugi zabieg zwalczania komarów i kleszczy. Pierwsza akcja odbyła się na przełomie czerwca i lipca.

Rzeszów

Rzeszowski oddział ZUS organizuje dyżur dot. emerytur

RZESZÓW. Rzeszowski Oddział ZUS organizuje kolejny telefoniczny dyżur ekspercki. Tym razem dot. emerytur.

Rzeszów

Elektrycznym pociągiem z Rzeszowa do Warszawy i Lublina

Na linii kolejowej Ocice – Rzeszów montowana jest sieć trakcyjna. Na 25 km już rozwieszono przewody. Elektryfikacja trasy zapewni atrakcyjne połączenia kolejowe w regionie oraz ze stolicy Podkarpacia do Warszawy i Lublina. 

Rzeszów

WSIiZ wprowadza nauczanie hybrydowe

RZESZÓW. Nowy rok akademicki na WSIiZ będzie inny niż poprzednie lata. Uczniowie będą studiować w systemie hybrydowym.

Rzeszów

Przy Szkole Podstawowej nr 18 powstanie park doświadczeń

RZESZÓW. Na terenie szkoły powstanie m.in. panel muzyczny, kołyska Newtona, wir wodny oraz ksylofon.

Reklama