Rzeszów - Poniedziałek, 29.12.2025
Reklama

Prawie wjechał w budynek przychodni w Kielanówce. 66-latek był kompletnie pijany

Dodano: 04.11.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Blisko 3,5 promila wydmuchał 66-letni kierowca skody, który omal nie wjechał w budynek przychodni w Kielanówce. Nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 10:00. Przypadkowy mężczyzna był świadkiem jak kierowca skody omal nie wjechał w budynek przychodni. Widząc to, postanowił sprawdzić, czy kierujący autem nie potrzebuje pomocy. Kiedy okazało się, że mężczyzna siedzący za kierownicą jest nietrzeźwy, świadek uniemożliwił mu dalszą jazdę, wyciągnął kluczyki ze stacyjki i powiadomił dyżurnego komendy miejskiej.

Skierowanie na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierowcą był 66-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego blisko 3,5 promila alkoholu.

66-latek został zatrzymany. Zabrano mu prawo jazdy. Policjanci przedstawią mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Budowa basenów solankowych zawieszona. Miasto ma problem ze znalezieniem terenu

RZESZÓW. Póki co nie będzie w mieście basenów solankowych.

Rzeszów

Na budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego powstaje mURal. Całość zajmie 450 m2

RZESZÓW. Docelowo mURal zajmie całą ścianę budynku A1.

Rzeszów

Loty Marka Kuchcińskiego. Marszałek Władysław Ortyl wydaje oświadczenie

RZESZÓW. Marszałek województwa podkarpackiego odnosi się do lotów rządowym samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim.

Rzeszów

126 interwencji strażaków na Podkarpaciu. W Rzeszowie było spokojnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. W Rzeszowie, jak również w powiecie rzeszowskim obyło się bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Rzeszów

Klątwa, czulent i „dmuchawa”, czyli Rzeszów śladami żydowskiej historii. Rusza specjalna trasa turystyczna

RZESZÓW. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała nową, ciekawą propozycję spędzenia czasu w Rzeszowie dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Strzelali z broni śrutowej w przystanki, samochody i elewację budynków. Jest akt oskarżenia

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Dębicy skierowała do Sądu Rejonowego w Rzeszowie akt oskarżenia przeciwko Bartłomiejowi L. i Aleksandrowi M.

Rzeszów

Na jednej z rzeszowskich uczelni znacznie wzrosła liczba chętnych na studia w języku angielskim

RZESZÓW. Aż o 50% wzrosła liczba kandydatów z polskich szkół, gotowych podjąć studia po angielsku. 

Rzeszów

IMGW ostrzega przez burzami z gradem, m.in. w Rzeszowie, Przemyślu i Krośnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pogoda może się pogorszyć już od godz. 12.00.

Reklama