Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami osiedla Śródmieście

Dodano: 18.03.2024 r.

fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W najbliższy piątek odbędzie się kolejne w tym roku spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszówToMy. Podczas spotkania poruszane będą tematy zrealizowanych inwestycji, bieżących sprawy dotyczących osiedla oraz planów na przyszłość.

Tym razem Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami osiedla Śródmieście. Wydarzenie odbędzie się 22 marca o godz. 16:00 w kinie Zorza przy ul. 3 Maja 28

Od godz. 16:00 odbędą się dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa. Mieszkańcy będą mogli m.in. złożyć pisemne wnioski oraz uzyskać informacje o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Początek spotkania z prezydentem zaplanowano na godz. 17:00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wczoraj w Rzeszowie policjanci eskortowali rodzącą kobietę

RZESZÓW. Nietypowo zakończyło się zatrzymanie pojazdu do kontroli drogowej wczoraj w Rzeszowie na ul. Krakowskiej.

Rzeszów

Konflikt w „szpitalu na górce” przygasa

RZESZÓW. Związki zapewniają, że wprowadzony zostanie okres symbolicznych „100 dni spokoju”.

Rzeszów

Nauka poprzez pasję - rusza V edycja konkursu web.Master Podkarpacki

Młodzież i dzieci z naszego regionu po raz kolejny będą miały okazję do rywalizacji w konkursie dla młodych programistów – web.Master Podkarpacki.

Rzeszów

Rozpoczynają się zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Zapisy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letni 2020 rozpoczynają się 12 lutego.

Rzeszów

Orkan „Sabina” powieje z prędkością 120 km/h. Ostrzeżenie 3. i 2. stopnia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Orkan, nazwany przez Niemców „Sabina”, powieje na Podkarpaciu z prędkością sięgająca nawet 120 km/h.

Rzeszów

52 studzienki kanalizacji deszczowej do wymiany. Zastąpią je włazy samopoziomujące

RZESZÓW. Ruszył przetarg dotyczący wymiany tradycyjnych studzienek na włazy samopoziomujące. 

Rzeszów

Uchwała krajobrazowa w Rzeszowie jeszcze w tym roku? Urzędnicy miejscy mają taki plan

RZESZÓW. Biuro Rozwoju Miasta Rzeszowa rozpoczęło prace nad wprowadzeniem tzw. uchwały krajobrazowej, ograniczającej chaos reklamowy na terenie miasta. Projekt uchwały ma być przyjęty jeszcze w tym roku.

Reklama