Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami osiedli Drabinianka i Biała

Dodano:

Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek / źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek / źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W najbliższy piątek odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami dwóch osiedli: Drabinianka i Biała.
 
Spotkania w ramach cyklu „RzeszówToMy" dotyczą m.in. inwestycji na osiedlach jakie udało się zrealizować, placów miasta dotyczących danego osiedla oraz tematów bieżących.
 
Spotkanie z mieszkańcami  osiedli Drabinianka i Biała odbędzie się 29 września w Szkole Podstawowej nr 37 przy ul. Kwiatkowskiego 121a w Rzeszowie. Wezmą w nim udział, oprócz prezydenta Rzeszowa także jego zastępcy oraz dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa około 2 godziny. Wcześniej, już od godz. 16:00 zaplanowano dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci będą mieli kamery zawieszone na mundurach

RZESZÓW. Kamery będą wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego oraz z Wydziału Wywiadowczo-Interwencyjnego.

Rzeszów

Stworzenie basenów solankowych zagrożone?

RZESZÓW. Koncepcja utworzenia basenów solankowych w Rzeszowie znalazła się w budżecie na 2019 rok. 

Rzeszów

Spółka z Rzeszowa stworzyła poł czołg, pół drona. W planach stworzenie pierwszego latającego auta

RZESZÓW. Firma B-Technology Sp. z o.o. uruchomiła masową produkcję innowacyjnego drona Xerall X-TANKCOPTER.

Rzeszów

Wojewódzki Konserwator Zabytków nie zgadza się na wymianę nawierzchni ul. Mickiewicza

RZESZÓW. O poszerzeniu rzeszowskiego deptaka o ul. Mickiewicza Ratusz zdecydował w ubiegłym roku.

Rzeszów

Łącznikiem ul. Lubelskiej z ul. Warszawską pojedziemy w maju?

RZESZÓW. Dyrektor MZD informuje, że inwestycja może być gotowa już w maju.

Rzeszów

Znamy lokalizację rzeszowskich przystanków Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Poznaliśmy pięć przystanków, które na pewno powstaną w przestrzeni miejskiej miasta.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się seminarium o transporcie w Rzeszowie

RZESZÓW. Seminarium odbędzie się 27 lutego o godzinie 16 w budynku Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz.

Reklama