Rzeszów - Środa, 04.02.2026
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

Dodano: 29.01.2026 r. / Redakcja

Spotkanie z mieszkańcami  / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa
Spotkanie z mieszkańcami / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

RZESZÓW. W lutym odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu "Rzeszów To My". Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Matysówka, Słocina i Zalesie.

Wydarzenie odbędzie się 10 lutego 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Bohaterów 27 Pułku Piechoty przy ul. Słocińskiej 4 w Rzeszowie. Harmonogram spotkania:

Godz.: 16:00 Dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa - przyjmowanie wniosków pisemnych od Mieszkańców - informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 POCZĄTEK SPOTKANIA

Godz.: 19:00 ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca mieszkańców do wypełnienia ankiety i wskazania trzech mocnych i trzech słabszych stron powyższych osiedli. Informacje te pomogą wybrać tematy do omówienia podczas spotkania.

Ankieta skierowana jest do Mieszkańców osiedli: Matysówka, Słocina i Zalesie. Jest anonimowa. Wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie w formie zbiorczej.

OTWÓRZ ANKIETĘ



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie nawiązują współpracę

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Rzeszowie oraz porozumienie w sprawie patronatu honorowego.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki w zalewie nad Wisłokiem. Policja ustala tożsamość

RZESZÓW. Policjanci i prokurator pracują na miejscu znalezienia ludzkich zwłok w rejonie zalewu nad Wisłokiem. Prawdopodobnie to ciało mężczyzny.

Rzeszów

20-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad 50 g suszu marihuany.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła I edycja konkursu "Miejsce przyjazne seniorom"

RZESZÓW. Organizatorzy konkursu chcą wyróżnić osoby i miejsca przyjazne seniorom. 

Rzeszów

Będą podwyżki dla urzędników miejskich?

RZESZÓW. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta poruszony został temat podwyżek dla zarabiających najniższą krajową rzeszowskich pracowników samorządowych. Szczególną uwagę zwrócono na płace pracowników żłobków.

Rzeszów

Rzeszów z największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych. Prezydent: "chcemy podwyższać ten wskaźnik"

RZESZÓW. Według badań Obserwatorium Polityki Miejskiej Instytutu Rozwoju Miast i Regionów, dotyczących terenów zieleni w największych polskich miastach, Rzeszów cechuje się największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy na Wszystkich Świętych?

RZESZÓW. ZTM uruchomi dziesięć specjalnych linii autobusowych. Większość połączeń będzie odbywać się co 20 minut.

Rzeszów

35 mln dla Rzeszowa w ramach Polskiego Ładu

RZESZÓW. Przebudowa ul. Warszawskiej oraz termomodernizacja budynków przedszkolnych i szkolnych to inwestycje, jakie powstaną za 35 mln zł, które Rzeszów otrzymał z Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych.

Reklama