Rzeszów - Sobota, 28.03.2026
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

Dodano: 29.01.2026 r. / Redakcja

Spotkanie z mieszkańcami  / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa
Spotkanie z mieszkańcami / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

RZESZÓW. W lutym odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu "Rzeszów To My". Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Matysówka, Słocina i Zalesie.

Wydarzenie odbędzie się 10 lutego 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Bohaterów 27 Pułku Piechoty przy ul. Słocińskiej 4 w Rzeszowie. Harmonogram spotkania:

Godz.: 16:00 Dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa - przyjmowanie wniosków pisemnych od Mieszkańców - informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 POCZĄTEK SPOTKANIA

Godz.: 19:00 ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca mieszkańców do wypełnienia ankiety i wskazania trzech mocnych i trzech słabszych stron powyższych osiedli. Informacje te pomogą wybrać tematy do omówienia podczas spotkania.

Ankieta skierowana jest do Mieszkańców osiedli: Matysówka, Słocina i Zalesie. Jest anonimowa. Wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie w formie zbiorczej.

OTWÓRZ ANKIETĘ



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje szpital tymczasowy dla pacjentów z Covid-19

RZESZÓW. W nowo wybudowanym skrzydle szpitala MSWiA utworzony zostanie szpital tymczasowy dla pacjentów zakażonych koronawirusem. Placówka powstanie w ciągu 30 dni.

Rzeszów

Ograniczenia w komunikacji miejskiej. Od 2 listopada nowy rozkład jazdy

RZESZÓW. 2 listopada br. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy, uwzględniający przede wszystkim zmiany w kursach porannych oraz wieczorowych.

Rzeszów

Tenisiści z Politechniki Rzeszowskiej zdobyli złoto w Akademickich Mistrzostwach Polski

RZESZÓW. Zawodniczki Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, które zakończyły się we wtorek w Rzeszowie.

Rzeszów

Osiem kierunków w zimowym rozkładzie lotów z Rzeszowa

RZESZÓW. W weekend w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka zaczął obowiązywać zimowy rozkład lotów. Trzy linie lotnicze oferują osiem kierunków. Od 6 listopada nowy przewoźnik WizzAir połączy Rzeszów z holenderskim Eindhoven.

Rzeszów

Strajk kobiet: Dziś blokady ulic w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przed nami gorący tydzień” - organizatorzy strajków kobiet zapowiedzieli kolejne protesty na Podkarpaciu. Dziś planują m.in. zablokować Rzeszów.

Rzeszów

92 projekty w ramach RBO na 2021 rok. Ruszyło głosowanie

RZESZÓW. Jakie projekty zostaną zrealizowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego w 2021 roku? O tym zdecydują mieszkańcy w procesie głosowania, które już się rozpoczęło.

Rzeszów

Mieszkańcy Rzeszowa chętnie wrzucają nakrętki do metalowych serc

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia postawiono już cztery metalowe pojemniki w kształcie serca, do których mieszkańcy mogą wrzucać plastikowe nakrętki, wspierając w ten sposób osoby potrzebujące.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 24 na 25 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Zegarki przestawiamy z godz. 3:00 na godz. 2:00. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu linii...

Reklama