Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

Dodano: 19.06.2023 r.

fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W czwartek, 22 czerwca 2023 r., odbędzie się spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja.

Trwa cykl spotkań prezydenta Konrada Fijołka z mieszkańcami rzeszowskich osiedli.  Pierwsze z nich odbyło się na osiedlu Miłocin. Brali w nim udział także mieszkańcy dwóch innych osiedli: Pogwizdów Nowy i Miłocin Św. Huberta. W kolejnym wzięli udział mieszkańcy osiedli Staromieście i 1000-lecia, w trzecim omawiane były sprawy mieszkańców i osiedli Dąbrowskiego i gen. Grota Roweckiego. – Te spotkania się dla mnie bardzo ważne. Podczas nich prezentujemy to co udało się dotychczas zrealizować, rozmawiamy o projektach inwestycyjnych, które przygotowujemy i przede wszystkim słuchamy mieszkańców, którzy najlepiej wiedzą jakie problemy na ich osiedlach trzeba rozwiązać – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.
Reklama
Spotkanie z mieszkańcami trzech osiedli: Pobitno, Załęże i Wilkowyja odbędzie się 22 czerwca, w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza przy ul. Bałtyckiej 33.

W spotkaniu wezmą udział, oprócz prezydenta Rzeszowa także jego zastępcy a także dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Program spotkania:
  • Godz.: 16:00 dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
  • Godz.: 17:00 POCZĄTEK SPOTKANIA
  • Godz.: 19:00 zakończenie spotkania

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki "Łukasiewicz" od 31 marca dostępne dla zwiedzających

RZESZÓW. Od najbliższego piątku, 31 marca 2023 r. będzie można już regularnie odwiedzać Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce. 

Rzeszów

Dodatkowe miesiące dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki w Rzeszowie

RZESZÓW. Ministerstwo Sportu i Turystyki zaakceptowało propozycję władz Rzeszowa i zgodziło się na dłuższy o dziewięć miesięcy termin realizacji Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki. Wydłużony termin to szansa na większą liczbę firm, które...

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku

RZESZÓW. Wszystkie pojazdy biorące udział w kolizji wylądowały w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

16. PKO Półmaraton Rzeszowski już w tą niedzielę. Pobiegną również osoby z niepełnosprawnościami [TRASA]

RZESZÓW. Ponad 1700 zawodników weźmie udział w szesnastej edycji PKO Półmaratonu Rzeszowskiego.

Rzeszów

Poranny wypadek na A4. Jedna osoba w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano na autostradzie A4 doszło do zderzenia dwóch samochodów – busa i osobowej toyoty. Kierowca osóbki został przewieziony do szpitala.  

Rzeszów

Przy ul. Kochanowskiego powstały nowe miejsca kiss&ride

RZESZÓW. Kolejne powstaną w rejonie szkoły podstawowej i przedszkola przy ul. Lwowskiej.

Rzeszów

Hala targowa, "Balcerek" i park w centrum Rzeszowa okiem młodych architektów [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaproponowali nowoczesną wizję zagospodarowania okolic hali targowej, placu Balcerowicza i parku im. prof. Józefa Szajny. 

Rzeszów

Ul. Welca na Staromieściu do przebudowy

RZESZÓW. Prawie półkilometrowy odcinek ul. Welca - od skrzyżowania z ul. Niecia w kierunku północnym - zostanie przebudowany i rozbudowany.

Reklama