Rzeszów - Czwartek, 02.04.2026
Reklama

Prima Aprilis - to były tylko żarty

Dodano: 02.04.2026 r. / Redakcja

Drodzy Czytelnicy,

Informujemy, że część artykułów opublikowanych 1 kwietnia 2026 roku było primaaprilisowym żartem redakcji. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd i mamy nadzieję, że uśmiechnęliście się choć na chwilę.

Co NIE jest prawdą:

Taylor Swift w Rzeszowie – amerykańska gwiazda nie wystąpi na otwarciu Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki. Choć stadion rzeczywiście powstaje i będzie przystosowany do organizacji koncertów, żadne rozmowy z menedżmentem artystki nie miały miejsca.

24-piętrowy wieżowiec przy al. Armii Krajowej
– żaden deweloper nie uzyskał pozwolenia na budowę takiego budynku. Wizualizacje zostały wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Teren przy alei Armii Krajowej nadal pozostaje pusty.

IKEA w Rzeszowie – gigant meblowy wciąż nie podjął decyzji o budowie sklepu w stolicy Podkarpacia. Działka w Świlczy zakupiona w 2009 roku nadal stoi niezagospodarowana, a mieszkańcy regionu moga jedynie korzystać z punktu odbioru zamówień.

Dziękujemy za wyrozumiałość.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie zamknięto escape room przy ul. Chmaja

RZESZÓW. Ciąg dalszy kontroli escape roomów na terenie Rzeszowa.

Rzeszów

Wylicytuj pakiet startowy na Ultramaraton Podkarpacki

RZESZÓW. Aukcja potrwa do 18 stycznia.

Rzeszów

Jakie atrakcje 13 stycznia czekają na gości Podziemnej Trasy Turystycznej?

RZESZÓW. W ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Podziemnej Trasie Turystycznej odbędą się dwa ciekawe wydarzenia.

Rzeszów

Mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach WOŚP

RZESZÓW. Licytacja potrwa do 15 stycznia.

Rzeszów

Ponad 15 tys. osób uczestniczyło w 7. edycji Orszaku Trzech Króli w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tegorocznej organizacji wydarzenia zaangażowano ok. 2 tys. osób.

Reklama