Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Przebudowa Stadionu Miejskiego dobiega końca

Dodano: 30.04.2021 r.

fot. UM Rzeszów
fot. UM Rzeszów
RZESZÓW. Na stadionie przy ul. Hetmańskiej dobiega końca układanie murawy. Warta prawie 11 mln zł inwestycja zakończona zostanie w maju.

Roboty przy modernizacji Stadionu Miejskiego pierwotnie miały zakończyć się w lutym br., jednak ze względu na trudne warunki atmosferyczne, prace były przesuwane.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej, pełniący funkcję prezydenta Rzeszowa Marek Bajdak zapewnił, że „Wykonawca robi wszystko, aby zdążyć oddać inwestycję w maju”.

Obecnie dobiega końca układanie trawy. -  Prawie dwie trzecie murawy jest już ułożone – mówił Marek Bajdak.

Przebudowa stadionu jest jedną z większych tegorocznych inwestycji w Rzeszowie. Jej koszt to blisko 11 mln zł . Inwestycja została dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji  Lokalnych.Dodatkowym zadaniem, które zostanie wykonane na stadionie w maju będzie montaż band pneumatycznych.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ogrody kieszonkowe w Rzeszowie otrzymają nazwy miast partnerskich

RZESZÓW. Teren zielony przy ul. Kurpiowskiej otrzymał nazwę „Ogród kieszonkowy - Bielefeld”.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie na ul. Grottgera w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godz. 12:00. Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił kobietę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

Rzeszów

Kolizja w Krasnem. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, był pijany

KRASNE. 45-letniemu sprawcy kolizji grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych

RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi 10 dodatkowych linii specjalnych, z których większość będzie kursowała co 20 minut.

Rzeszów

Miasto zbiera informacje o zapotrzebowaniu na węgiel

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa szacuje wstępnie liczbę gospodarstw domowych z Rzeszowa, które chcą zakupić węgiel po preferencyjnych cenach.

Rzeszów

Rzeszów wesprze ekologiczne ogrzewanie mieszkań

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa dostaną szansę na uzyskanie wsparcia m.in. do wymiany źródeł ciepła i systemów ogrzewania wody oraz uzupełniająco poprawę energochłonności mieszkań.

Rzeszów

Giełda biżuterii i minerałów w weekend w Rzeszowie

RZESZÓW. W dniach 29 i 30 października 2022 po raz pierwszy w Rzeszowie odbędzie się Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów. Będą to największe targi biżuterii, minerałów i skamieniałości na Podkarpaciu.

Rzeszów

Rekordowy sezon wakacyjny w Jasionce. Znamy plany na lato 2023

RZESZÓW/JASIONKA. Z wakacyjnych połączeń z podrzeszowskiego lotniska skorzystało ponad 114 tys. pasażerów. 

Reklama