Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Przebudowa zatok autobusowych. Utrudnienia w ruchu

Dodano: 12.09.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z pracami związanymi z przebudową zatok autobusowych, w ciągu najbliższych tygodni na ul. Lwowskiej i ul. Leszka Czarnego wystąpią utrudnienia w ruchu.

W Rzeszowie trwa III i IV etap modernizacji przystanków komunikacji miejskiej. W ramach inwestycji przebudowanych zostanie łącznie ponad 130 przystanków. W dwóch pierwszych, które zostały już zrealizowane wymieniono 176 wiat.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, przez najbliższe dwa tygodnie na ul. Lwowskiej prowadzone będą roboty związane z wykonaniem warstw konstrukcyjnych zatok autobusowych w rejonie szpitala. Droga na długości zatok będzie zwężona do jednego pasa.

Prace związane z przebudową zatok będą również prowadzone na ul. Leszka Czarnego. Do jednego pasa zwężona będzie droga na długości zatok Czarnego / Anny Jagiellonki oraz Leszka Czarnego / Litewska. Tutaj utrudnienia mogą potrwać do końca września.

Prace w ramach III i IV etapu przebudowy przystanków potrwają do 2023 roku.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki "Łukasiewicz" od 31 marca dostępne dla zwiedzających

RZESZÓW. Od najbliższego piątku, 31 marca 2023 r. będzie można już regularnie odwiedzać Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce. 

Rzeszów

Dodatkowe miesiące dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki w Rzeszowie

RZESZÓW. Ministerstwo Sportu i Turystyki zaakceptowało propozycję władz Rzeszowa i zgodziło się na dłuższy o dziewięć miesięcy termin realizacji Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki. Wydłużony termin to szansa na większą liczbę firm, które...

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku

RZESZÓW. Wszystkie pojazdy biorące udział w kolizji wylądowały w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

16. PKO Półmaraton Rzeszowski już w tą niedzielę. Pobiegną również osoby z niepełnosprawnościami [TRASA]

RZESZÓW. Ponad 1700 zawodników weźmie udział w szesnastej edycji PKO Półmaratonu Rzeszowskiego.

Rzeszów

Poranny wypadek na A4. Jedna osoba w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano na autostradzie A4 doszło do zderzenia dwóch samochodów – busa i osobowej toyoty. Kierowca osóbki został przewieziony do szpitala.  

Rzeszów

Przy ul. Kochanowskiego powstały nowe miejsca kiss&ride

RZESZÓW. Kolejne powstaną w rejonie szkoły podstawowej i przedszkola przy ul. Lwowskiej.

Rzeszów

Hala targowa, "Balcerek" i park w centrum Rzeszowa okiem młodych architektów [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaproponowali nowoczesną wizję zagospodarowania okolic hali targowej, placu Balcerowicza i parku im. prof. Józefa Szajny. 

Rzeszów

Ul. Welca na Staromieściu do przebudowy

RZESZÓW. Prawie półkilometrowy odcinek ul. Welca - od skrzyżowania z ul. Niecia w kierunku północnym - zostanie przebudowany i rozbudowany.

Reklama