Rzeszów - Piątek, 17.04.2026
Reklama

Przebudowa zatok autobusowych. Utrudnienia w ruchu

Dodano: 12.09.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z pracami związanymi z przebudową zatok autobusowych, w ciągu najbliższych tygodni na ul. Lwowskiej i ul. Leszka Czarnego wystąpią utrudnienia w ruchu.

W Rzeszowie trwa III i IV etap modernizacji przystanków komunikacji miejskiej. W ramach inwestycji przebudowanych zostanie łącznie ponad 130 przystanków. W dwóch pierwszych, które zostały już zrealizowane wymieniono 176 wiat.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, przez najbliższe dwa tygodnie na ul. Lwowskiej prowadzone będą roboty związane z wykonaniem warstw konstrukcyjnych zatok autobusowych w rejonie szpitala. Droga na długości zatok będzie zwężona do jednego pasa.

Prace związane z przebudową zatok będą również prowadzone na ul. Leszka Czarnego. Do jednego pasa zwężona będzie droga na długości zatok Czarnego / Anny Jagiellonki oraz Leszka Czarnego / Litewska. Tutaj utrudnienia mogą potrwać do końca września.

Prace w ramach III i IV etapu przebudowy przystanków potrwają do 2023 roku.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Ulica Jarowa na osiedlu Zwięczyca do rozbudowy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.

Rzeszów

W weekend wielkie święto akrobatyki w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na hali Podpromie odbędą się zawody Pucharu Świata w Akrobatyce Sportowej.

Rzeszów

Miejski fortepian na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Fortepian jest odporny na każdą pogodę i pozostaje do dyspozycji mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowy basen przy ul. Matuszczaka będzie gotowy we wrześniu

RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 26 mln zł jest już w zaawansowanej fazie.

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Reklama