Rzeszów - Wtorek, 19.08.2025
Reklama

Przebudowa zatoki autobusowej na ul. Ofiar Katynia. Utrudnienia w ruchu

Dodano:

fot. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie
fot. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie
RZESZÓW. Do 20 października kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w rejonie zatoki autobusowej na ul. Ofiar Katynia.

W Rzeszowie trwa III i IV etap modernizacji przystanków komunikacji miejskiej. W ramach inwestycji przebudowanych zostanie łącznie ponad 130 przystanków. W dwóch pierwszych, które zostały już zrealizowane wymieniono 176 wiat.

W ciągu najbliższych trzech tygodni będą prowadzone prace przy przebudowie zatoki autobusowej „23E D Ofiar Katynia Kładka 04” na ul. Ofiar Katynia. W rejonie zatoki wystąpią utrudnienia w ruchu. - Zostanie tam wprowadzony ruch wahadłowy na długości zatoki w trakcie prowadzenia robót rozbiórkowych oraz wykonania warstw konstrukcyjnych – informuje MZD w Rzeszowie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z lotniska w Jasionce

RZESZÓW. 29 czerwca br. z portu lotniczego w Jasionce wystartuje samolot Airbus A320 w inauguracyjnym rejsie do tureckiego Bodrum.

Rzeszów

Centrum Krwiodawstwa w Rzeszowie potrzebuje krwi

RZESZÓW. Zgodnie ze stanem na dzień 14 czerwca br. cztery grupy krwi wymagają pilnego uzupełnienia.

Rzeszów

II Triathlon Rzeszów już w niedzielę. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W niedziele w Rzeszowie odbędzie się II Triathlon Rzeszów oraz wręczenie Sztandaru.

Rzeszów

18 i 19 czerwca przeprowadzą w Rzeszowie odkomarzanie

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia przeznaczona do dezynsekcji wynosi 108,78 ha.

Rzeszów

List otwarty do prezydenta Rzeszowa w kwestii zamiany biletów jednoprzejazdowych na czasowe

RZESZÓW. Zmiany dotyczą również elektronicznej portmonetki zapisanej w Rzeszowskiej Karcie Miejskiej.

Rzeszów

O LGBT, papieżu, Konstytucji, kryzysie polskiej rodziny oraz dobrym wychowaniu podczas sesji nadzwyczajnej

RZESZÓW. Projekt uchwały radnych prawa i Sprawiedliwości został odrzucony.

Rzeszów

7 osób z zarzutami wyłudzeń z NFZ na ponad 1,5 mln zł. Sprawą zajmuje się rzeszowska policja

RZESZÓW. Proceder polegał na pozorowanym obrocie lekami recepturowymi zawierającymi drogie składniki, w tym srebro koloidalne.

Reklama