Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Przy Lisiej Górze powstanie integracyjny plac zabaw. Ruszył przetarg

Dodano:

Na zdj. Plac zabaw przy Lisiej Górze / Archiwum RESinet.pl
Na zdj. Plac zabaw przy Lisiej Górze / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Ruszył przetarg na budowę kolejnego w Rzeszowie integracyjnego placu zabaw. Powstanie nad Wisłokiem, przy Lisiej Górze.

Na placu zabaw znajdzie się w sumie 18 urządzeń. Będą to m.in. trampoliny, hulajnogi czy piaskownice dla dzieci z ograniczeniami ruchowymi. Znajdą się tam także tablice aktywności do ćwiczenia rąk czy nóg. Będą także żagle chroniące od słońca.

Inwestycja będzie realizowana w sąsiedztwie Lisiej Góry, tuż obok istniejącego placu zabaw.

Ofert w przetargu przyjmowane będą do 12 lipca. Zwycięska firma będzie miała cztery miesiące (od daty podpisania umowy) na wykonanie zadania. 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

„Największe serce świata” dla Pawła Adamowicza. Dzisiaj o 20.00 na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W ramach akcji „Największe serce świata” wszyscy chętni mogą przyjść w środę(16.01.2019 r.) o godz. 20.00 na rzeszowski Rynek.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc ogłasza żałobę. Przełożono uroczystości z okazji 665-lecia lokacji Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc ogłosił czwartek i piątek (17 i 18 stycznia) dniami żałoby.

Rzeszów

Na Dworzysku pojawiła się nowa firma

RZESZÓW. Vissavi ma 16 sklepów firmowych w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc pojedzie na pogrzeb prezydenta Gdańska. W Ratuszu wystawią księgę kondolencyjną

RZESZÓW. „To jest trudne do wyobrażenia, to się nigdy nie powinno zdarzyć” – czytamy w liście kondolencyjnym do żony.

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa ma dwie nowe radne

RZESZÓW. Nowymi członkiniami Rady Miasta Rzeszowa zostały Danuta Szyszka i Krystyna Stachowska.

Rzeszów

Śródmieście Północ i Śródmieście Południe będą jednym osiedlem

RZESZÓW. Radni dostosowali się do wyników konsultacji z mieszkańcami i uchwałę przyjęto.

Rzeszów

Od lutego nowe rodzaje biletów autobusowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Radni zaakceptowali pomysł Zarządu Transportu Miejskiego wprowadzający trzy rodzaje nowych biletów.

Rzeszów

Dach trybuny wschodniej Stadionu Miejskiego do remontu

RZESZÓW. Przetarg wystartował 10 stycznia br. Otwarcie ofert odbędzie się 25 stycznia.

Reklama