Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Przy ul. Bałtyckiej powstanie nowe osiedle

Dodano: 24.09.2019 r.

Wizualizacja ze strony www.smenergetyk.com.pl
Wizualizacja ze strony www.smenergetyk.com.pl
RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks  8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyk” swoją inwestycje planuje w rejonie, w którym znajduje się nowo otwarta Szkoła Ojców Pijarów. Mieszkania jakie znajdą się na osiedlu „Przyszłość” posiadać będą od 31 m2 do 52 m2 powierzchni, a cena za 1m2 rozpoczynają się od 5 600 zł.

Kompleks ośmiu budynków ma zacząć powstawać jeszcze w październiku br. Planowany czas realizacji inwestycji szacuje się na ok. 24-26 miesięcy. Wiemy również, że na osiedlu będą znajdować się lokale usługowo-handlowe o łącznej powierzchni 2 260,00 m2.

„W budynku nr 1 znajdować się będą miejsca postojowe w garażu podziemnym wielostanowiskowym, które zapewnią komfort mieszkańcom budynku nr 1 i nr 2” – czytamy na stronie inwestycji.

Wiemy także, że w budynku nr 1 znajdzie się 98 mieszkań oraz 127 miejsc parkingowych. Z kolei w budynku nr 2 do dyspozycji będzie 56 mieszkań. Dodajmy, że właśnie w tych dwóch budynkach trwa aktualnie sprzedaż mieszkań.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miejsca pomocy dla osób potrzebujących i bezdomnych w Rzeszowie

RZESZÓW. Osoby potrzebujące z terenu Rzeszowa nie są pozostawione samym sobie. Miejskie placówki oferują w okresie jesienno-zimowym miejsca do spania, ciepłe posiłki, czyste ubrania, pomoc medyczną i poradnictwo socjalne.

Rzeszów

Budżet 2022 r. Szczegóły inwestycji oświatowych

RZESZOW. Istotną część projektu przyszłorocznego budżetu Rzeszowa stanowią inwestycje związane z edukacją. 

Rzeszów

Rzeszów ma rzecznika ds. osób niepełnosprawnych

RZESZÓW. Natalia Hul, rzecznik ds. osób niepełnosprawnych, rozpoczęła pracę w Urzędzie Miasta. To pierwsze tego typu stanowisko w stolicy Podkarpacia.

Rzeszów

Parki kieszonkowe, parklety i park linowy w budżecie Rzeszowa na 2022 rok

RZESZÓW. Inwestycje w tereny zielone, rekreację i sport to najważniejsza część przyszłorocznego budżetu Rzeszowa. W planach jest m.in. budowa kolejnych parków oraz wykup terenów Kopca Konfederatów Barskich na cele wypoczynkowe.

Rzeszów

Domki dla jeży w miejskich parkach. Na wniosek mieszkańców

RZESZÓW. W rzeszowskich parkach dobiega końca akcja rozstawiania domków dla jeży. W sumie będzie 100 takich drewnianych budek.

Rzeszów

Ciała małżonków w mieszkaniu w Rzeszowie. Trwa wyjaśnianie okoliczności ich śmierci

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci małżeństwa: 70-letniego mężczyzny i 65-letniej kobiety.

Rzeszów

Z Rzeszowa na Maderę, Majorkę i Fuerteventurę. Nowa wakacyjna oferta ITAKI

​RZESZÓW/JASIONKA. Z biurem podróży ITAKA, poza tradycyjnymi kierunkami, jak Turcja, Bułgaria, Grecja czy Albania, już w przyszłym roku będzie można polecieć z Rzeszowa także do nowych, atrakcyjnych miejsc – Fuerteventury, Majorki albo...

Rzeszów

Darmowe posiłki dla potrzebujących. W Rzeszowie ruszyła akcja „Autobus ciepła”

RZESZÓW. W poniedziałek w Rzeszowie ruszyła akcja rozdawania ciepłych posiłków potrzebującym. Akcja #AutobusCiepła potrwa do połowy marca.

Reklama