Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Przy ul. Bałtyckiej powstanie nowe osiedle

Dodano: 24.09.2019 r.

Wizualizacja ze strony www.smenergetyk.com.pl
Wizualizacja ze strony www.smenergetyk.com.pl
RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks  8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyk” swoją inwestycje planuje w rejonie, w którym znajduje się nowo otwarta Szkoła Ojców Pijarów. Mieszkania jakie znajdą się na osiedlu „Przyszłość” posiadać będą od 31 m2 do 52 m2 powierzchni, a cena za 1m2 rozpoczynają się od 5 600 zł.

Kompleks ośmiu budynków ma zacząć powstawać jeszcze w październiku br. Planowany czas realizacji inwestycji szacuje się na ok. 24-26 miesięcy. Wiemy również, że na osiedlu będą znajdować się lokale usługowo-handlowe o łącznej powierzchni 2 260,00 m2.

„W budynku nr 1 znajdować się będą miejsca postojowe w garażu podziemnym wielostanowiskowym, które zapewnią komfort mieszkańcom budynku nr 1 i nr 2” – czytamy na stronie inwestycji.

Wiemy także, że w budynku nr 1 znajdzie się 98 mieszkań oraz 127 miejsc parkingowych. Z kolei w budynku nr 2 do dyspozycji będzie 56 mieszkań. Dodajmy, że właśnie w tych dwóch budynkach trwa aktualnie sprzedaż mieszkań.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kierowco! Remont ul. Lisa-Kuli rozpoczęty [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Utrudnień należy się spodziewać do końca sierpnia. Remontowana droga będzie miała całkowicie nową nawierzchnię.

Rzeszów

Z Rzeszowa wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę

RZESZÓW. „Niewiasto Eucharystii ucz świętowania” – to hasło tegorocznej pielgrzymki z Rzeszowa do Częstochowy, która ze względu na pandemię odbywa się w zmienionej formie.

Rzeszów

Rusza budowa Podkarpackiego Centrum Nauki

RZESZÓW. Dziś symbolicznie wbito łopatę pod budowę Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz”. Inwestycja o wartości ponad 90 mln zł ma być gotowa w połowie 2022 roku.

Rzeszów

29. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice, objazdy autobusów

RZESZÓW. W czwartek rusza MARMA 29. Rajd Rzeszowski. Zawody odbędą się na ulicach Rzeszowa i powiatów: rzeszowskiego, strzyżowskiego i ropczycko-sędziszowskiego. 

Rzeszów

Kto wybuduje żłobek i przedszkole na os. Budziwój?

RZESZÓW. Władze miasta ogłosiły drugi przetarg na budowę żłobka i przedszkola na os. Budziwój. Poprzedni przetarg okazał się nieuważny ze względu na błędy formalne i za wysokie oferty wykonawców.

Rzeszów

Kolejne inwestycje na "Dworzysku". Powstaną nowe miejsca pracy

RZESZÓW. Firma „Efekt Plus”, lider na rynku europejskim w produkcji folii stretch, zamierza uruchomić nową linię technologiczną, a co za tym idzie - nowe miejsca pracy.

Rzeszów

We wtorek otwarcie pasieki na dachu Galerii Rzeszów

RZESZÓW. To pierwsza pasieka w rzeszowskim śródmieściu, a zarazem pierwsza pasieka na dachu w naszym mieście.

Rzeszów

98 załóg zgłoszonych do Marma 29. Rajdu Rzeszowskiego

98 załóg - 82 z Polski, 13 ze Słowacji oraz po jednej z Finlandii, Czech i Węgier - znalazło się na opublikowanych w środę listach zgłoszeń do MARMA 29. Rajdu Rzeszowskiego, inauguracyjnej...

Reklama