Przy Urzędzie Wojewódzkim uruchomiono tymczasowy punkt szczepień
Dodano: 01.05.2021 r.
fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
RZESZÓW. W 16 województwach trwa akcja „Zaszczep się w majówkę”. Osoby znajdujące się w uprawnionej grupie wiekowej i mające już e-skierowanie, mogą bez rejestracji przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson.
Od 1 do 3 maja na ulicy Grunwaldzkiej 15, przy Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie będzie funkcjonował tymczasowy punkt szczepień. W gotowości będzie 14 stanowisk szczepiących.
Z akcji mogą skorzystać wszystkie osoby znajdujące się w grupie wiekowej uprawnionej do rejestracji i mają już e-skierowanie. Pacjenci przyjmowani są w godz. 8:00 – 18:00.
1 i 2 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 36 lat i starsze, natomiast 3 maja osoby w wieku 34 lat i starsze. W majówkę zaszczepić się będą mogły również osoby 30+, które w przeszłości zgłosiły chęć zaszczepienia przez formularz na stronie gov.pl/szczepimysie i otrzymały na tej podstawie e-skierowanie. Należy mieć przy sobie dowód osobisty.
Punkt mobilny w Rzeszowie jest w stanie zaszczepić dziennie około 800 osób.
RZESZÓW. Nowy przewoźnik, Wizz Air wchodzi do Jasionki uruchomiając już tej jesieni połączenia z Rzeszowa do Eindhoven. Pierwsze loty już w listopadzie.
RZESZÓW. Pond 6000 studentów rozpoczęło naukę na studiach I i II stopnia oraz na studiach dyplomowych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
RZESZÓW. Wg najnowszych danych opublikowanych przez Urząd Statystyczny w Rzeszowie, stolica innowacji stale zwiększa liczbę mieszkańców. Z kolei w województwie podkarpackim liczba ludności zmalała.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz