Rzeszów - Wtorek, 10.03.2026
Reklama

Rekordowa frekwencja publiczności w hali Podpromie

Dodano: 14.01.2019 r.

fot. Developres SkyRes Rzeszów
fot. Developres SkyRes Rzeszów
RZESZÓW. 13 stycznia o godzinie 17:30 Developres SkyRes Rzeszów rywalizował z drużyną Grot Budowlani Łódź. Widowisko przeszło najśmielsze oczekiwania, padł rekord frekwencji na Podpromiu.

W hali Podpromie padła rekordowa frekwencja publiczności. W dniu wczorajszym zmagania siatkarek Developresu oglądało ponad 3 tysiące osób.

Wynik 13. kolejki Ligii Siatkówki Kobiet dostarczył rzeszowskiej drużynie jednego punktu przy wyniku 3:2 na rzecz drużyny z Łodzi. 

Najlepiej punktującymi zawodniczkami z Rzeszowa były Katarzyna Zaroślińska-Król (24) i Michaela Mlejnkova (22), a z drużyny Grotu Jovana Brakocević (32) oraz Anna Bączyńska (13).

MVP meczu została wyżej wspomniana Jovana Brakocević. Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź: 2:3 (22:25, 25:15, 25:19, 27:29, 13:15).
Źródło: KS DEVELOPRES RZESZÓW
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Blisko 100 wystawców, regionalne produkty… Podkarpacki Bazarek już w tę sobotę

RZESZÓW. Regionalne chleby i wędliny, aromatyczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne wypieki oraz ekologiczne przetwory – takie specjały czekają na gości Podkarpackiego Bazarku.

Rzeszów

Na ulice Rzeszowa wyjechał „Autobus Ciepła”

RZESZÓW. W poniedziałek, 17 listopada na ulice Rzeszowa wyjechał „Autobus Ciepła” z gorącymi posiłkami dla potrzebujących. Będzie kursował do marca 2026 r. Jest to wspólna inicjatywa Miasta Rzeszowa, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej...

Rzeszów

„Słodka ciężarówka” przyjedzie do Rzeszowa

RZESZÓW. W najbliższy piątek, 21 listopada do stolicy Podkarpacia przyjedzie niezwykła ciężarowa pełna atrakcji dla małych i dużych miłośników słodyczy marki Wawel. Pojazd zaparkuje przy ulicy Strażackiej 10.

Rzeszów

Policja ustaliła tożsamość kobiety, której ciało wyłowiono ze Żwirowni

RZESZÓW. Kobieta, której ciało wyłowiono w sobotę ze Żwirowni, to 50-letnia mieszkanka Rzeszowa. Decyzją prokuratora, zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Rzeszów

Policyjny dron „łapał” kierowców na rondzie Honorowych Dawców Krwi w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci zakończyli działania z wykorzystaniem drona pn. "Czerwone Światło - STOP". Ich celem celem było sprawdzenie, czy kierowcy stosują się sygnalizacji świetlnej.

Rzeszów

Premiera teledysku, który powstał na dachu Olszynki Park

RZESZÓW. W piątek, 14 listopada 2025 r. odbędzie się premiera teledysku do jednego z utworów Antonio Vivaldiego w wykonaniu Magdaleny Kobrzyńskiej, nagranego na dachu Olszynki Park.

Rzeszów

Rzeszowski policjant mistrzem Polski w brazylijskim Jiu-jitsu

RZESZÓW. Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii Master 2 w najbardziej prestiżowych zawodach brazylijskiego Jiu-jitsu w kraju.

Rzeszów

Święta na bogato: Rekordowa kwota na iluminacje. Jak rozbłyśnie Rzeszów w tym roku?

RZESZÓW. Otwarto oferty w przetargu na wykonanie świątecznego oświetlenia stolicy Podkarpacia. Zgłosiła się jedna firma. Jej propozycja mieści się w założonym budżecie. Jak słyszymy w ratuszu, oferta jest analizowana pod względem formalnym.

Reklama